Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónap tesók között, mik a...

15 hónap tesók között, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! az én gyerekeim között ennyi van, most 1 éves a kicsi. nekem bejött ez a korkülönbség, bár az elején elég nehéz volt. szervezéssel, kitartással, sok türelemmel minden rendben megy!

ha konkrétan kiváncsi vagy valamire, szívesen válaszolok.

2011. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a kicsi mióta tud mászni állandóan a nagy sarkában van,mindenét elszedné,mindig neki kell hogy igaza legyen,mert különben hisztizik

13 hónap van köztük

2011. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves Első! fiúk, lányok,fiú-lány?


annyian rémisztgetnek, hogy utálták a szoptatást a 2.nál, hogy nem jutott magára sem ideje, nekünk nincs segítségünk, de igyekszem jól állni a dolgokhoz, a nagylányunk nagyon nyugodt, most a foga ugyan kínozza, de remélem, hogy ilyen marad később is.


Szoptattad a kicsit? A naggyal tudtál foglalkozni? Éjszakázást hogy bírtad? Testvérkocsitok volt? Mennyi idő volt így összeszoknotok kb.?

2011. febr. 7. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! első vagyok. A nagyobb fiú, a kicsi lány nálunk.

Nem volt testvérkocsink, mert a fiam már nem igényelt babakocsit, amikor jött a kicsi és egyébként is, mivel város szélén lakunk, sokat járunk autóval, ami pici és a tesókocsi nem fért volna el :) a kicsit előbb kendőben, majd kenguruban vittem, mert utálta a babakocsit...

a szoptatás rendben ment volna, ha van elég tejem (de az elsőnél sem volt :(


a fiam első naptól úgy tekintett a kicsire, mintha mindig itt lett volna. az első héten ő is sírt, amikor a kicsi, na az nehéz volt :)

szoptatáskor ő is mellettem volt, mesét olvastunk.

az éjszakázással sem volt gond, mert a fiam még csak akkor kezdte nyugiban tölteni az éjjelt, mikor a kicsi született. nem szoktam el :)


jaj, mennem kell! de holnap még írok! bocsi..

2011. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!