Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek vált be a Gripe Water?...

Kinek vált be a Gripe Water? Mikor kezdett el hatni? Azóta nyugodtan alszik a babád éjszaka is? Nem nyűgösködik evés után? Tápszeres babák esetében is alkalmazható?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Pár nap kellett, hogy használjon de csak egy hétig hatott.

Ha szopizik akkor ne egyél semmilyen tejterméket, nálunk az vált be.Próbáltunk hasfájásra minden csodaszert, de semmi se segített csak pár napig. Tejérzékeny volt. Ha kérdésed van írj nyugodtan priviben.

2011. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már nem nagyon szopizik sajnos mert tápszert kellett neki adni és azóta csak cuminak használja a cicit.Azelőtt is fájdogált a hasa de mióta csak tápszert kap borzasztó a helyzet.A gyógyszertári görcsoldó se hat ami eddig.
2011. febr. 10. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált annó a Gripe Water, elég sokáig használtuk, a kisfiam ugyanis majdnem féléves koráig hasfájós volt...:( Nekünk csak ez vált be, jó sok üveggel elhasználtunk, azt hiszem, egy nap ötször kapott öt ml-t, de megérte, éjszaka is tudott aludni. Ő szopizott, de biztos vagyok benne, hogy tápszeres babáknál is ugyanúgy használható és hatásos is. Sok szerencsét hozzá, én csak ajánlani tudom!
2011. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk a Infancol az segített ,nem sokat de javult a helyzet !
2011. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be, görcsei voltak tőle. nekünk a tápszerváltás vált be.
2011. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En multheten vettem, mert a Mo.-rol kapott Mecsek Baby Tea elfogyott. Nagyon jo! De latod mindenki mas....nekunk bevalt. En is megkostoltam, vajon miert nyeli olyan joizuen az en kicsi fiam...nagyon finom. Anyatejes a kicsim de sajnos ugy nez ki, hozza kell hamarosan taplalnunk.
2011. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is jó volt(napi 3x5ml), bár Én az Infacolt(napi 2x) is használtam, így együtt nekünk bejött.

De a táp sajnos ezt csinálja, mikor 1x a babám beevett istenesen belőle, mert még nem volt elég tejem, éjjel rohantunk a z ügyeletre, mert visított a görcstől, szörnyű volt. na ez arra volt jó, hogy még jobban ráteperjek az anyatej szaporításra...Ha tudsz még, akkor fejjél anyatejet, és azt is adjál neki!

Kitartás, nekünk kb. 4 hós korában mintha elfújták volna a hasgörcsöket...

2011. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a Milupa SOM tápszert. Feliratva 550ft. MInden mentes jobb mint a HA-s tápok. Nekünk bevált. Semmi más nem segített pedig minden létező cseppet, folyadékot kipróbáltunk.
2011. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!