Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvagytok elégedve a Milupa...

Megvagytok elégedve a Milupa ha start optima tápszerrel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én maximálisan meg vagyok vele elégedve.mind a két gyerekem azt ette fél éves koráig,utána pedig a milupa milumil ha2-t itták 10 hónapos korukig.Csak a milupa tápszereket itta meg mind a kettő,pedig próbálkozott a gyerekorvos másfajtával is.10 hónapos koruk óta pedig bocitejet isznak mind a ketten.

egyszóval én maximálisan elégedett vagyok vele.

egy 2,5 és 1 éves kisfiú anyukája

2011. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is maximálisan megvagyunk elégedve vele 10 hónapja. 6 hós korig az 1-et, utána meg a 2-est eesszük a mai napig.
2011. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 8. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is elégedettek vagyunk vele.4 hetes kora óta ezt issza a babám,előtte humanna volt,de az nem jött be.Most 4,5 hónapos.
2011. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is meg vagyunk elégedve vele. 5,5 hónapos a kislányom és csak ezt a fajtát eszi.
2011. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy miért nem vált be a Humana? Nekünk is még ezt ajánlotta a gy.orvos.
2011. febr. 9. 09:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk csak a Humana jött be!És nagyon egyszerű oka van!A Milupát nem ette meg!
2011. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22:02-es vagyok.Mert így is hasfájós volt,de ettől meg aztán különösen.

Ezért írta fel a doktornőnk a milupa milumil komfortot ami hasfájós babáknak van.

2011. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi is maximálisan meg vagyunk elégedve vele! kislányom 6 hós koráig itta most váltottunk a ha2-re.
2011. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!