Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én készítem itthon a kisfiam...

Én készítem itthon a kisfiam ételét 5 hónapos. Ti milyen arányban teszitek a hozzávalót ha például alma cékla krumplit készítetek? Főleg a krumpli aránya érdekel sosem tudom hogy nem e rakok belőle túl sokat vagy keveset.

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindenből egy szemet szoktam, ha ilyen összeálltást készítek. Ha csak egy fajtát, akkor 2 szemet teszek bele, pl. krumpliból. Semmi gond, ha többet teszel bele, mivel krumplival kell sűríteni is, nem habarással. Ha sűrűnek alálsz egy ételt, akkor adj hozzá még egy kis vizet.
2011. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én két kisebb céklagumóhoz egy pici kifli krumplit teszek. Így is jó sűrű állaga lesz, amit még a főzőlével hígítok. Kb 180 gramm kijön ebből a mennyiségből.

(Nekem a kifli krumpli jött be a legjobban, mert 1-2 darab bőven elég a baba főzelékébe és az íze is jobb. Próbáljátok ki!)

2011. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!