Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egészséges babáknál is szükség...

Egészséges babáknál is szükséges a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
(Akik komplikáció nélkül, minden rendellenesség nélkül, időben jöttek a világra.)
2007. jún. 3. 22:50
 1/8 anonim válasza:
100%
18 hós a kislányom, kis súllyal jött a világra, sosem volt légzésfigyelőnk. Mellettem volt a kiságy, én voltam a figyelő :) Ismimnél volt, sokszor tévesen riasztott, kemény éjszakáik voltak emiatt.
2007. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én kértem kölcsön a fiamnak légzésfigyelőt. Egészségesen, időben rendes súllyal született. Éjszaka a sírásra tényleg fellehet kellni, de arra, hogy nem lélegzik, arra nem!!!!
2007. jún. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is egészségesen született komplikációk nélkül. Nekem sem volt rá szükségem, bár eleinte megfordult a fejemben, hogy jó lenne, de mivel a mi szobánkban volt a pici, nem volt rá szükség. Én egyébként is mindig éber alvó voltam, szinte minden rezdülésére felébredtem, és most már nagy fiú, külön szobában szunyókál. De ha valakit csak az nyugtat meg, ha van légzésfigyelő a szobában, akkor mindenképp érdemes rászánni több pénzt, hogy tényleg akkor riasszon, mikor baj van!
2007. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is időre született, komplikációk nélkül, de mi is használjuk a légzésfigyelőt. Jobb félni, mint megijedni. Inkább riasszon tévesen, minthogy késő legyen...
2007. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, a kislány mellettem feküdt a kiságyban egyfolytában figyelgettem a kis mellkasát, hogy veszi-e a levegőt. A hirtelen csecsemőhalálnak is ez lehet az oka, szerintem ha megteheted mindenképpen vegyél.
2007. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam tüdőgyulladással jött a világra. Utána besárgult. De időre engedtek haza minket. A védőnő nagyon erőltette a légzésfigyelőt, de én nem szereztem be. Szerintem egy anya a zsigereiben érzi, hogy valami baj van. Legalábbis én a legkisebb mozdulatára is felébredtem. Persze ez csak akkor működik, ha egy szobában van a baba és az anya. Igaz ez a párodnak is megterhelő lehet, de mi átvészeltük. Ez hozzá tartozik. És elég sok olyan esetet hallottam, hogy tévesen riasztott, és merő frászban volt mindenki. Ezáltal a gyerek sem tudta kipihenni magát, és ebből elég sok kellemetlenség származott.
2007. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Bizz az ösztöneidben!!!!!Az anyai megérzések,anyaiösztön biztonságossabb minden müszernél!!!Tapasztaltam
2007. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsőhalál az, amikor teljesen egészséges babák, minden előzetes figyelmeztető jel nélkül halnak meg. Természetesen vannak kockázati tényezők, de én úgy gondoltam, mégha az én gyerekem nem tartozik is a veszélyeztetettek közé, az a biztos, ha van légzésfigyelőnk. Inkább riasszon feleslegesen, minthogy baj legyen. Utólag már hiába bánom, hogy nem volt!

Ha minden rezdülésére fel is ébredek, arra biztosan nem ,ha egyszercsak nem vesz levegőt! Mindenesetre mostmár 1 éves a fiam , és nem bánom, hogy "feleslegesen" megvettem!

2007. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!