Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktátok (egyedül)...

Hogy szoktátok (egyedül) kiszívni a babátok orrát porszívóval?

Figyelt kérdés
5 hónapos, és azonnal hasra veti magát, ahogy meglátja. Ordít, tajtékzik (amúgy nyugis baba), én meg sokszor feladom a küzdelmet, pedig nagyon náthás...:(
2011. febr. 11. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
pelenkázón szoktam, kvázi ráfekszem. egyik karommal fogom az egyik kezét, és ránehezedek a másikra, és ha sikerül, akkor még a fejét is tartom ahogy félrefordította.
2011. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
lábamközé veszem a porszívócsövet,az orrszívót a kezembe,bal kézzel meg lefogom a fejét ,ordít nagyon,de muszáj!!!!!!nincs mese...
2011. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kezdek megnyugodni, hogy nem csak én vagyok "szadianyu".:D

Köszönöm, a lázközé dolog tetszik, a pelenkázóról férek, hogy lerúgná magát. (leszokta, csak akkor van két kezem elkapni...)

2011. febr. 11. 10:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ülök, az ölembe fektetem keresztbe, így egyik oldalát a "testemmel" tartom.

A feje mellett lévő karommal a másik oldalát és a fejét (a felkarommal), másik kezét(alkarommal) fogom le, míg a másik kezemmel lavírozok a porszívócsővel-orrszívóval. Remélem érthetően írtam. Másfél éves, nagy erő van már benne, de ez a módszer mindig bejön!

2011. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

10 hónaposomnak mostanában a pelenkázón szívom az orrát.

Fürdés után, még be van bugyolálva a törülközőbe, így nem jár keze-lába. Meg sem nyikkan, szépen hagyja, hogy kiszívjam.

2011. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem sok tapasztalatom nincs mert rendesen tűri. Amikor nagyon szenvedett a fogától akkor kalimpált, én úgy fogtam le hogy törökülésben a földön ülök Ő az ölemben a porszívó cső a hónom alatt és bal kézzel fogom össze a két kezét a fejét meg az orrszívos kezem kisújjával megtámasztom az arcám így ha kicsit forditja a fejéz tudom követni.
2011. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én mindig az ölembe ültettem, egyik kézzel fogom a kezeit, ha elfordítja a fejét, a vállammal tartom, a másik kezemmel az orrszívót fogom.
2011. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fejjel magam felé fektetem, úgy hogy a feje pont a combjaim közt legyen. A kis karjait a combjaimmal leszorítom. Ha nagyon kapkodja a kis fejét, akkor a combommal le tudom szorítani és szabad mind a két kezem ahhoz, hogy használjam az orrsprayt és a porszívót.

Nem csak te vagy szadianyu. Én együtt sírok mindig a kislányommal, mert ez kínzás. De muszáj.

1 éves kislány

2011. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lefektetem az ágyra szemben magammal. A lábaimmal leszorítom a karjait, az egyik kezemmel oldalra fordítom a fejét és próbálom lent tartani, miközben a másik kezemmel szívom az orrát, aztán átfordítom a fejét és a másik orrlukát is kiszívom. Mindig azt szívom amelyik alul van. Szörnyű!
2011. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ágyra fektetem, nyaktól lefelé takaróba "csavarom", majd a két lábammal fölé térdepelek és így csak a fejét kell fogni. Nekem így sikerült.
2011. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!