Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött kisfiúnak melyik a...

Újszülött kisfiúnak melyik a legjobb fajta eldobható pelus?

Figyelt kérdés
2008. jan. 30. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy. Nekem van lányom és fiam is,de nem vettem észre,hogy más pelus kéne a fiamra mint anno a lányomra.
2008. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak amikor újszülött volt, először BabyLove pelust használtunk (DM saját márka), de abból csak egy minta csomagunk volt. Tökéletes volt, ráadásul olcsóbb, mint a többi szupermárka. Ezek után vettünk egy nagy csomag Pampers pelust (New Baby, 2-5 kg-ig), de az állandóan átázott, eresztett, pedig a fiam akkor még jóval öt kiló alatt volt, hiszen csak egy hetes volt. Amikor az öt kilót elérte, próbálkoztunk nagyobb méretű Pampers pelussal, de azok is átáztak, így visszatértünk a BabyLove pelusra, ami már az elején is bejött, és még mindig tökéletes, legalább is nálunk az vállt be, eddig még sosem ázott át, és tényleg olcsóbb, mint a hiper-szuperként reklámozott pelusok.
2008. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Liberót modnanám.Egyébként a Pampers nálunk sem vált be. Állandóan kifolyt belőle a pisi.

De mindnekinél más válik be. Ki kell tapasztalni.

2008. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!