Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket érdemes venni?

Milyen etetőszéket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Aki asztallá alakíthatósat vett, jól döntött?
2011. febr. 14. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg, csak kiderült, hogy lányomat zavarja, hogy az asztalkának van egy kicsinyke pereme és ez nyomja az alkarját amikor ránehezedik rajzolásnál.

Egyébként hasznosnak bizonyult, ez a "kézműveskedős" felület a szobájában, legalább nem kellett másik bútort venni emiatt és az etetést úgyis már a nagyasztalnál intézzük.

Ja, a kisszéknek a karfarészét leműtöttük, miután szétszedtük az etetőszéket, mert így könnyebben tudja egyedül is használni.

2011. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen attól függ, hogy mekkora a lakásotok, mikor hol és mire fogjátok használni. (Milyen funkciókat tartasz fontosnak, mennyi idős babát akarsz benne etetni stb. stb.)


Nekünk asztalra csatolhatós van (eredetileg helyszűke miatt választottuk), de ha elköltözünk nagyobb helyre, és lesz még egy (harmadik) gyerekünk, akkor is ilyet fogunk használni!

2011. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsi a lakásunk, de engem az érdekelne, hogy aki asztallá alakítósat vett, az valóban tudta-e a későbbiekben használni. Tényleg, hol eszik a gyerek, ha már az etetőszéket kinőtte, de az asztalhoz még nem tud odaülni rendesen?
2011. febr. 14. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok. A nagyobbik lányom 2 éves koráig az asztalra csatolhatósban ült, aztán sima széken, pici lányom 15 hónaposan dupla párnával szintén "felnőtt székre" költözött.

(Egyébként nálunk van kis asztal és kis szék a rajzoláshoz, de amíg egész pici volt, úgy egy évesen, az etetőszékbe ültettem be rajzolni, "kézműveskedni".)

2011. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!