Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb tejpép, ami...

Melyik a legjobb tejpép, ami valószínűleg ízleni is fog a Babámnak?

Figyelt kérdés
Hat és fél hónapos ( ugye nem korai a tejpép?), s a mildipéptől a banános piskótás tejpépet próbáltuk, egyszerűen bokákol tőle.Most már egyiket sem fogja elfogadni, vagy csak ez nem ízlik neki?Mi adhatnék még tízóraira és uzsira, aminek van tápértéke?
2009. febr. 12. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
a milupa, jó éjszakát tejpép banános vátozatát adtam a fiamnap 6 hónapos korától.(elég válogatós) Most már a sztacsatellásat is megeszi.
2009. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én először a milupa vaniliásat adtam a kisfiamnak,utánna kiprobáltam a dm-ben kapható babylove tejpép vaniliásat azt is szereti.Én uzsira még szoktam adni,gyümit kekszel.
2009. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a dm-ből veszem a babylove-ot több ízben van igaz hogy nem hippoallergén de a Babám szereti. Próbálj meg gyümölcsöt adni babakeksszel, ha nem válik be.
2009. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a piskótás nálunk is gyanús...

a milupa vaníliással kezdtük, azt általában szeretik, meg a síma gyümiseket.

2009. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vol. Gyümölcsöt adj neki tízóraira meg uzsira. Én a tejpépet vacsira sziktam adni. Próbáld ki a csokisat, azt 6 hónapos kortól lehet adni!
2009. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát az én kisfiamnak sem ízlett a banános kekszes...:):):)

Én gluténmentes tejpépet adok a babómnak...nagyon szereti. Van hogy gyümölccsel összekeverem...imádja.Általában a gyümölcsöset vagy a vaníliásat adom neki. De tízóraira inkább gyümölcsöt adok ( esetleg lehet beletenni babakekszet) Uzsira mehet a tejpép!

2009. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Nestlé rizses tejpéppel kezdtük, ezt szerette bár egy idő után megunta, aztán dm-eset vettem neki és az lett a favorit (mást is próbáltunk). Több ízben van, és jó árban.

2009. febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mostanában nem nagyon akar enni a Drága!Szopizni is keveset szopizik, a szilárdból is kevesebbet eszik!Talána foga miatt, a két felső nagyon be van duzzadva! Amúgy jókedvű. Ezért próbálkozom ,h legyen tápértéke annak, amit adok neki!

Szép napot Mindenkinek!

2009. febr. 12. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!