Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta isznak a babáitok...

Mióta isznak a babáitok pohárból segítséggel és anélkül? Hogy szoktatták rá a babákat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Segítséggel? Hűűű, már nem emlékszem, elég régóta. Egyedül most kezd szépen inni, eddig mindig csak magára zuttyantotta a pohár tartalmát. Most már kezd vigyázni rá, hogy mennyi van a pohárban, és óvatosabb (de azért ott vagyok, segítek, ha nagyon megemelné a poharat).

Csőrösből már 8 hónapos kora óta teljesen egyedül iszik.

16,5 hónapos kisfiam.

2011. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom pontosan, kb. 10 hónapos korától adok neki pohárból is inni. Már régóta iszik egyedül is (19 hónapos), de úgy, hogy nem is folyik ki, nem borítja ki, csak kb egy hónapja. Azt hiszem, de pontos adatokra nem emlékszem. Nem erőltettem a pohárból ivást, csak észrevettem, hogy úgy jobban szeret inni, bár sokszor félrenyelt. Úgy, hogy fogtam a poharat neki, és egyszer csak kivette a kezemből, hogy egyedül akar inni.
2011. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos korától iszik segítséggel pohárból.

Hogy mikor fog egyedül, arról még nem tudok nyilatkozni, olyan másfél-2 éves kor között már biztosan.

2011. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

6 hósan kezdtük a pohárból való ivást, kb. 16 hósan próbálkozott egyedül, és kb. 20 hós kora óta egyedül tud belőle inni nyakbazuttyantás nélkül. de ő ilyen hebrencsebb fajta, biztos van ,akinek hamarabb megy. :)

én különösebben nem szoktattam, sosem volt cumisüvege, hogy ezért-e vagy sem, de nem lázadozott a pohár ellen.

2011. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!