Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lehet hogy a babám...

Mitöl lehet hogy a babám eddig elvolt egyedül játszott, nézelödött de mostanában ha nem vagyok vele, nem lát sir nyüglödik? Eddig ha felkelt elvolt az ágyába fél orát mig én elkészültem hogy együnk de most csak akkor jo ha ott vagyok (4,5honapos)?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

az én fiam 4 hónapos és ugyanez van! pedig azt mondták még ez elég korai. hát igen... :)

a pihenőszékében elvan pár percet, közben meg hangosan énekelek neki és igyekszem neki szemben lenni. ha ez nem megy, jön a sírás.

2009. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, már az anyás korszak előjelei.

Sokat nem tudsz vele tenni. Vagy viszed magaddal, hogy lásson, hordozóban, vagy kendőben, vagy sír kicsit, amíg nem lát...

2009. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézz utána, ha érdekel bővebben: szeparációs félelem.

Azt hiszem azt is írják, hogy a baba csak akkor nyugszik meg, ha az édesanyja a közelében van és látja őt.

2009. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!