Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves babával el lehet...

Egyéves babával el lehet indulni horvátországi kirándulásra autóval?

Figyelt kérdés

Ha igen, éjjel vagy nappal?

Ha nem miért nem javasoljátok?


2008. jan. 31. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan mehettek, nem lesz semmi baj! Van olyan aki 8-10 hónaposan repülővel megy, és pl egy elég távoli országba! szerintem induljatok este, amikor a baba úgyis aludna. Ha már nem szopizik, még jobb dolgotok lesz! :)
2008. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan minden papír,miért ne?Bár tény,hogy nyűgös lehet a sok kocsikázástól,de szerintem,ha csak ide az Isztriára mentek,akkor nem lesz baj.Azért feltétlenül beszélj a gyerekorvosotokkal,hogy hogyan védekezzetek a Nap ellen.Az indulás szerintem mindegy,mert aludni fog ha éjjel mentek.Hugi 2 vagy 3 éves volt mikor mi először kimentünk.Éjjel 2kor indutunk,és végig aludta az utat.Most talán annyi lesz még baj,hogy még nem szobatiszta és pelizni kell.Igyekezzetek bababarát szállást keresni.Ha szállodában szálltok meg mindenképpen érdeklődj erről az utazási irodában.

Amúgy meg sz Isztria nincs messzebb,mintha átmennél Mo. egyik végéről a másikra.

2008. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mehettek nyugodtan, nem lesz semmi baja a picinek. Élvezzétek a kirándulást :)
2008. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Mind nagyon tetszik.
2008. jan. 31. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 1 éves volt, a lányom pedig 7 hónapos, amikor legelőször mentünk ki Horvátroszágba nyaralni. Mi Zadarba járunk egy nagy üdülőkomlexumba, az út kb 6-8 óra, az útviszonyoktól függően. A szállást 12-től lehet átvenni. Mi előző este 10-11 körül szoktunk indulni, akkor már kicsi a forgalom idehaza is. Reggel 7 magasságába szoktunk megérkezni Zadarba ez egy nagy város és sétálunk egyet reggel, kávé+reggeli+ egy kis futkározás a gyerekeknek.

A szállásra megérkezni 8 felé szoktunk, ha már van kitakarított és megfelelő nagyságú appartmann, azt el is foglaljuk, kb legkésőbb 10 felé. Így nyerünk egy fél napot.

Apropó, még kicsik a gyerekek, addig mi csak elő vagy utószezonban szoktunk menni, de még így is melegebb van kint, mint idehaza. Június végén ( június legelején nem túl jó menni, mert néha szokott lenni 3 hetes "bora", az egy 2-3 hétig taró viharszerűség)vagy augusztus vége-szeptember elején megyünk. A főszezon egy kicsi gyerekkel nagyon meleg, és nagyon sokan vannak.

Mi a turnusra +1 napot ráfizetünk, így biztosan nem kerülünk forgalmi dugóba turnusváltás miatt!

Remélem kicsit tudtam segíteni!

2008. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!