Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól fél egy baba az...

Mikortól fél egy baba az idegenektől? Ugyértem mikortól nem hagyja hogy bárki elvegye, hanem ragaszkodik a megszokott arcokhoz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 15 hónapos, ő még nem fél az idegenektől, barátkozós típus is volt mindig.
2011. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos korában volt egy ilyen időszak, de csak anyósomtól és a néniktől félt. Pár hétig tartott, azóta nem volt ilyen. 6 hónapos
2011. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2,5 éves a kisfiam, de soha nem félt az idegenektől.

Ha egy számára idegennek (mondjuk bébiszitternek )kéne rá vigyázni, azzal sem lenne baj.

2011. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nállunk 8 hósan volt egy időszak,hogy ha idegen helyre mentünk idegen emberek közé akkor elkezdett pityeregni,de én ezt a szeparációs szorongásnak tudtam be!Most 9,5 hós már nem szokott pityeregni tehát remélem ilyen hamar lecsengett ez a pityergős korszak!
2011. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyereke válogatja. Én azt olvastam, hogy fél éves kora körül. Ehhez képest a lányom már 4 hónaposan halálra rémült mindenkitől. 1 éves koráig tartott, azóta mindenki haver. A fiamnál meg 1 évesen kezdődött, már örültem, hogy nála nem is lesz ilyen.
2011. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk most, azaz 8 hónapos korban jött el ez az időszak. Gyereke válogatja.
2011. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom most lesz 5 hónapos, de kb. másfél hónapja szabályosan retteg.Én is hasonlót akartam kérdezni, köszi, hogy feltetted a kérdést! Pedig nagyon pici kora óta sűrűn jönnek hozzánk, mi is aludtunk már sok, számára idegen helyen, hogy szokja.Fél anyósomtól, a nagymamámtól, az én és párom keresztszüleitől, és még sorolhatnám.Anyutól csak azért nem, mert sűrűbben látja.Volt, hogy apósom csak ránézett, és már sírt.Elég rossz! Amit utál, ha felveszik.Kézben csak nálam és a férjemnél szeret. Üvölt, ha valaki "idegen" felveszi.A múltkor itt volt nagymamám, nem látta már hónapok óta, és úgy megdögönyözte volna.1 perc után ki kellett vennem a kezéből.Nem tudom, mit csináljak, remélem kinövi, mert így nagyon nehéz lesz.Senkire nem tudom majd rábízni, arról nem is beszélve, hogy hogyan szoktatom be pl. a bölcsibe.Nem tudom, mi a megoldás!
2011. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk hasonló, mint az előző hozzászólónál, de nálunk 5 hósan kezdődött, most 1 éves és még mindig tart. :(
2011. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!