Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Gremese ill....

Mi a különbség a Gremese ill. batyumánia Mei tai között? Milyet érdemes venni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A batyumániát nem ismerem, de nekünk Gremese mei tai-unk van és imádjuk. Nagyon szép munka, és a kisfiunk is szereti. Szerintem érdemes venni. Van honlapjuk is, ahol 3 féle modell van, és az aukciós oldalakon is fent vannak. Én onnan rendeltem. Ez az alapváltozat. Nem mertem drágábbat venni hátha nem jön be, de bejött szerencsére. És nekünk ez is tökéletesen kényelmes. Bár biztos hogy a honlapon lévők többet "tudnak". Szóval én ajánlom őket.
2011. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, hogy melyiket veszed, sőt, én a helyedben a legolcsóbbat venném, ami az aukciós oldalakon fent van. A lényeg, hogy mei tai legyen, szinte mind ugyanazt tudja.
2011. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!