Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás anyukák, használ valaki...

Babás anyukák, használ valaki gőzpingvint, vagy X5-öt, tisztítószerek helyett? Tényleg olyan klassz, ahogy a reklámok mutatják? Nekem elegem van a vegyszerekből és az azokkal járó szagokból, ezért gondoltam, hogy váltok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Az nem tudom, hogy milyen, meg a hatékonyságát se, de nekem ez van:

[link]


Hááát egy kalap kaka...:S Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Csak pénzkidobás volt. Nagyon hamar kifogy belőle a víz, és nem elég hatékony...Jó, persze kevesebb vegyszer ez előny...

Én takarítónőt fogadtam. Ő legalább átnyálazza a lakást mindenütt, így én sem fuldoklok a vegyszergőztől...ÉS csak a fiaimmal lehetek.

2011. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem használok.
2011. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem H2O MOP ULTRA van. Én nagyon szeretem. Mindent ezzel takarítok, még a szőnyeget is átgőzölöm mindennap mert a kislányom a földön van. Persze van alatta pléd. Még a terhességem alatt megvettük. Egyedül a vízkőre használok ecetet. Semmilyen vegyszert nem használok. A babám csörgőit és rágóit is ezzel gőzölöm. Csak víz kell hozzá.

[link]

2011. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!