Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel játszik 15 hónapos...

Mivel játszik 15 hónapos kisfiatok egyedül? És ti miket játszotok vele? Naponta mennyi időt töltötök csak vele játékkal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
mesekönyvet nézeget egyedül, különböző dolgokat pakol különböző helyekre, pl átpakolja a konyhafiókból a fakanalakat egy másik konyhafiókba, vagy kis állatfigurákat a cipősdobozba, vagy egy doboz teafiltert pakol ki-be a dobozába. Kb 10 percig van el, utána jön hozzám h szórakoztassam. Gyakorlatilag majdnem egész nap játszunk, olvasok neki, legózunk építőkockázunk, bábozunk, vagy segít nekem a házimunkában, teregetni mosni, neki az is játék
2011. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen bármivel eljátszik, még egy cipőfűzővel is :) Nagyon sok játékunk van a 4 éves bátyja miatt, így azokat szereti nagyon, amiket a tesónál is sűrűn lát. Autózás minden mennyiségben, főzés a babakonyhában, pakolás egész nap és persze ő is imád nekem segíteni a mosógépbe bepakolni, kipakolni, teregetni, összehajtogatott ruhát összegyűrni :), ja és ha elkezdünk összepakolni, akkor ő is jön azonnal és segít, olyan cuki! :)

Ja és van egy nagyon régi játék, Térbeli malom a neve, kis bogyókat kell rudakra ráhúzni, na azt imádja még, akár fél órát is elvan vele :)

Kifejezetten csak játékkal egyhuzamban nem sokat töltök vele, hanem időnként leülök mellé, játszunk egy kicsit és utána megyek a dolgomra. Sajnos nem jut rá annyi időm, mint anno a bátyjára :(

2011. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

együtt nem igen játszunk, nem bír a fenekén maradni, egész nap jön megy és pakol :) én meg utána.

öltöztetés, pelusozás közben énekelek neki


ha a fel-alá rohangászás, pakolás játéknak számít akkor míg ébren van végig, nem hagyom magára, max 5 percre dobom be a kiságyba ha olyan dolgom van.

2011. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 14 hónapos, de már ő sem igazán hajlandó közös játékra, kivéve az éneklést, táncolást.

Ezen kívül egész nap mesét néz, táncol, mászkál, pakol, de természetesen egész nap egy légtérben vagyunk.

2011. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!