Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magán gyermek gasztroenterológ...

Magán gyermek gasztroenterológus Debrecenben?

Figyelt kérdés

Tud valaki ilyet?Ha igen,mik a tapasztalatok,mennyibe kerül?Szeretném kivizsgáltatni 17 hónapos fiamat,mert nehezen hízik,allergiára gyanakszom vagy valamilyen felszívódási zavarra.Nem szeretném a Klinikára vagy a Kenézybe vinni,mert sokat kell várni,nem akarok ott ülni egész nap meg hónapok,mire időpontot adnak.

Köszönöm annak aki válaszol.


2011. febr. 23. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Róla jókat olvastam a neten:

[link]


Személyes tapasztalattal nem szolgálhatom sajnos...

akkor akadtam rá, amikor magándokit kerestem a lányomnak!

2011. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 24. 08:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az előző vagyok!

Ne haragudj, de vhogy nem jutott el az agyamig, hogy debreceni dokit keresel. Most észleltem! ...erre én meg budapestit linkelek Neked...

Elnézést kérek!!!


Remélem találtok egy lelkiismeretes és megbízható orvost!

2011. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
semmi baj,láttam,hogy pesti.még nem találtunk,remélem tud majd segíteni valaki,és nem kell mégis a klinikára vinnem
2011. febr. 24. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt szeretném kérdezni, hogy sikerült-e találnod valakit? Mi a Klinikára járunk, de nagyon sokat kell várni, nem is igazán foglalkoznak velünk, és hát bajunk az van....Én is keresek valami privát dokit.

Előre is köszi!

2011. ápr. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szia!

Sajna még nem:-(

én is azért nem akarok a klinikára menni,mert nem akarok fél napot ott várni

2011. ápr. 7. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Dr.Opre Juditot ismered? Lehet hogy csak névazonosság, de van egy ilyen nevű doktornő a Klinika gasztróján, illetve gyerek háziorvos is.Lehet hogy a kettő ugyanaz?Mert ha igen, akkor háziorvosként könnyebb lenne hozzá bejutni, és csak segítene gasztrós bajokon is!
2011. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ajánlom én is Dr. Opre Juditot. Megtalálod, mint háziorvost Db. Bajcsy Zsilinszky 32. alatt. Rendel:

H-Szerda-páratlan Péntek: 08:00-11:00

K-Csütörtök-páros Péntek:8-11


(Én most 12 éves vagyok, 6 évesen elég nagy betegségem volt, és ő jött rá, hogy tüdőgyulladás, de már szuperül vagyok azóta=] Azóta is ő a gyerekorvos, akihez én járok, és idáig mindig meggyógyultam!)

2011. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat,közben már tárgytalan.szerencsére kiderült,hogy nem allergiás
2011. okt. 11. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!