Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féltek az influenzától?...

Féltek az influenzától? Beadatjátok az oltást? Gyereknek? Magatoknak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Most lesz vége a járványnak:)

Nem adatom be sem magamnak, sem a babámnak, hisz alig megyünk valahova.A férjem már rég beadatta.

2011. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Idén már lassan vége a járványnak! Már sok értelme nincs, inkább kerüljétek a közösséget, nagy bevásárló központokat stb!

Idén én sem oltattam, de jövőre fogok. Elkaptuk mindhárman, a 3 éves lányom, a férjem és én is, csak a 2 hetes fiam úszta meg. Rémes volt, a gyereknek 3 napig 40 fokos láza volt, nem ment 38 alá. Nagyon szenvedett szegény, ha lehet ettől jövőre megkímélnél, mert több mint egy hét alatt jött rendbe!

2011. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig se, terhesen se, most se adatom be és a későbbiekben sem fogom, se babámnak se magamnak.
2011. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magam miatt nem adattam volna be,de 3 hónapos a kislányom és hozzánk sokan jönnek, rengeteget sétálunk,járunk bevásárló központokba.Az orvos tanácsára beadattam magamnak,mivel a kicsi szopik,így átkerül az anyatejbe és így védett a babám.
2011. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem adattam be sem tavaly magamnak (állapotosan), sem idén a babámnak sem. Nem járunk közösségbe, sőt: ha nagyi el akarja titkolni, hogy beteg (mindig össze szed valami nyavalyát), őt sem engedem a gyerek közelébe.
2011. febr. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem adattam be sajnos, de ősszel ahogy megjelenik a vakcina beadatom a kisfiamnak is és magamnak is. Mindketten elkaptuk, pedig alig járunk valahová, a drágámnak 40 fokos láza volt, nekem "csak" 39,5, ettől inkább megkímélem magunkat legközelebb. Ja, a férjem be volt oltva, nem is kapta el tőlünk, pedig amikor kidőltem nagyrészt ő volt a kicsivel.
2011. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyikőnk se kapott oltást, és nem is félek.

Szerencsére eddig nem kaptuk el....

Heti 1 v. 2 alkalommal megyünk bevásárlóközpontba, ezen kívül minden nap sétálunk kint a friss levegőn, és próbálok nem érintkezni senkivel és semmivel:)

2011. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem félek tőle. 29 éves vagyok, még sosem voltam influenzás. Nem oltatom sem magamat, sem a fiamat (most 17 hónapos), apa sem oltat, meg senki sem a környezetünkben. Pedig sokat járunk vásárolni, sétálni, nem vagyunk egy itthon ülő típus.
2011. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!