Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak megkeseríti az otthon...

Másnak megkeseríti az otthon töltött babás napjait a zajos, kulturálatlan szomszéd? Elég türelmes, toleráns ember vagyok, de amit felettünk művelnek reggeltől este 10.30 körüli időpontig, az már nem normális. :- (

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos teljesen átérzem a helyzeted! Nekünk is rettentő antiszociális szomszédaink vannak: van, aki hajnali 5-kor bevágja az ajtót és oltári hangosan orrot fúj a lépcsőházban, utána szépen rágyújt és áramlik be a lakásunkba a füst; van olyan is, aki ordibál a családjával, van aki imádja csapkodni az ajtót, és van olyan is, aki bömbölteti a "cüff-cüff" zenét késő estig. Pár hete a férjem besokallt és a diszkózós szomszédra kihívta a rendőrséget. Azóta hál'isten nincs dübörgő zene késő estig, viszont a hangoskodó idiótákkal nem tudunk mit kezdeni. Most azon gondolkozok, hogy a legközelebbi lakógyűlésen kérni fogom a házirendbe belevenni, hogy ne dohányozzanak a lépcsőházban és ne zajongjanak este 10-től másnap reggel 7-ig!
2011. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Persze nem jobb nekem attol, hogy masnak is vannak ilyen szomszedai, csak kivancsi voltam. Nekunk csak ez az 1 keseriti meg az eletunket. Reggeltol estig fociznak, es orditanak a nagyobbak, mert iskolaba sokszor nem is mennek el.. Az anyjuk a fem erkelykorlaton 2 naponta verdesi a szonyeeket ugy, hogy nalunk rezegnek a poharak a polcon. Ugy porszivoz naponta 2X, hogy verdesi a porszivoval a butorokat, falat, radiatort, es csak uvoltve tudnak beszelni. Nekunk van hazirend, de ezek sz@rnak ra.. :-(
2011. febr. 24. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

nálunk mi 5-en lakunk egy lépcsőházban,de mégis iszonyat.

Már reggel hét előtt Rubint Rékát hallgatok és úgy lehallatszik,hogy már én is lassan pattoghatnék rá.Majd jön le a három kis véreb ugatva a lépcsőn viszik őket pisilni.Aztán úgy ahogy csend,de kb2-től szállingózik haza mindenki,gyerekek,stb ajtócsapkodás,cipőkopogás,hangoskodás,dübörgés.

Abszolút nem tolerálnak semmit,de nem baj én sem fogok.

majd eljön az az idő amikor majd dolbyba 5:1-el nézzük a Vuk-kot,meg amikor majd rájön a gyerek hazaérve,hogy milyen szépen visszhangzik a lépcsőház,ha elkiáltja magát.Hidd el nem fog érdekelni.

Kitartás.

Végül is az is igaz,hogy mi költöztünk társasba,csak azért bosszantó.

2011. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Házirend nálunk is van, de hát ki tartja azt be?

Kilincs- hát az meg mi? Azt ebben a 17 lakásos társasházban senki sem ismeri.

Cigiznek a lépcsőházban, liftben.

Alattunk 2 lakás van. Az egyikben éjjel 1 körül fekszenek le addig ugat a vakarcs egyszer sem szólnak rá, megy a tv, zuhogva járnak mint a mammutok. A kutya egész nap este 7-8ig egyedül van, ilyenkor szinte megállás nélkül ugat a lakásban.

Szex- ezt rendszerint az éjszaka kellős közepén űzi mindkét pár üvöltve mint az oroszlánok. Értem én, hogy szeretni kell egymást, de egy bizonyos hangerőn belül. Miért kell az egész környéknek tudomására hozni a szerelmi légyottot.

A magassarkú meg a kopogós cipő... Visszhangzik tőle a ház.

És még sorolhatnám.. Amúgy új építésű társasház semmilyen szigeteléssel. Azt ugyanis az építkezés folyamán elfelejthették...

2011. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na, latom tnyleg nem vagyunk egyedul. A mienk is ujepitesu sorhaz, szerncsere lepcsohaz nincs, mindenkinek sajat van, de hangszigeteles nalunk is = 0.

A fentiek meg dohanyoznak is, szelloztetni sem mindig tudok, ha kint hagyom a babakocsit a teraszon, lehamuzva talalom meg kesobb.

Engem ugy neveltek, hogy tarsashazban alkalmazkodni kell, es ugy elni, hogy masokat lehetoseg szerint ne zavarjunk a nyugalmukban. A sajat gyerekeimet is igy nevelem. Mindent nem lehet csinalni a lakasban, csak azert mert hat gyerek. Koszonom mindenkinek aki leirta a helyzetuket.

2011. febr. 24. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is van házirend, amit a gondnokok keményen be is tartatnak. Éjjel nappal ügyelet. Volt már drogos szomszédom... el lehet mindent képzelni milyen bulikat tartott.
2011. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!