Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 15 hónapos. Több mint...

Gica04 kérdése:

Kisfiam 15 hónapos. Több mint 1 hete nagy problémáink vannak az esti elalvásnál! Sem velünk sem a kiságyban sem ölben nem hajlandó maradni és aludni. Folyamatosan sír semmi nem jó neki. Mi lehet a probléma? Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig hogy aludt el?
2011. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában az esti szopizás 10hós koráig, most meg az esti tápszer adásánál vagy büfizés közben.
2011. febr. 25. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Napközben mennyit alszik? Nem lehet, hogy kialussza magát nappal? A délutáni felébredés után mennyi idő telik el az esti alvásig? Van valami esti szokásotok, amiből tudja, hogy alvás következik?

Bocs a sok kérdésért, így talán jobban tudok esetleg segíteni, vagy együtt gondolkodni veled :)

2011. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Délután 1től kb 3ig van h 1 kicsit tovább. Este kb fél 9 és 9 között van a fürdetés aztán adom neki a tápszert. Ekkora már általában elálmosodik eddig nem volt problémánk ezzel. Volt olyan h éjjel fél 1-ig nem aludt el pedig már nagyon fáradt volt azt sem tudta hogy mit csinál.Fejen állt álandóan mászkált sírt minden helyzetben még ölben is. Elvittem orvoshoz azt mondta semmi baja.
2011. febr. 25. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Húúú, de kemény! Az én lányom is 15 hós, ő mostanában jól alszik (kopp, kopp, kopp), de nálunk is volt ramazuri úgy 1-2 hónapja több éjszakán keresztül. Ő elaludt gyönyörűen fél 9-kor, de éjfél- fél 1-kor felébredt, és volt olyan, hogy hajnali fél 6-ig küzdöttünk, hogy visszaaludjon. Pont ahogy írod, semmi nem volt jó. Nem sírt csak "nyavajgott", ha viszont betettem az ágyba, na akkor rázendített. Sajnos a mai napig nem jöttünk rá, mi volt az ok :(

Lehet, hogy a Te kisfiad is egyszer csak abbahagyja, és sosem tudod meg, mi volt a probléma, bár tudom, hogy ez a jelen helyzetben nem vigasztal. :(( Azért írtam le a példámat, hogy nem vagytok egyedi eset, csak ember legyen a talpán, aki ezt ép ésszel végigcsinálja :(

2011. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked sem lehetett könnyű. Én azt már meg sem próbálom hogy kiságyba rakjam,mert kegyetlenül üvölt, felhergeli saját magát és akkor már végképp nem tudok mit csinálni! Panelba lakunk a szomszédok megjegyzik hogy sírosabb mostanában a kisfiú mi a baj?! Na képzelheted erre mit mondjak. Sajnos néha akár mit próbálunk nem jó.
2011. febr. 25. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!