Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki OBaby Zynergi...

Használ valaki OBaby Zynergi Zoom Tandem babakocsit testvér kocsinak?

Figyelt kérdés
Lehet úgy használni, hogy egyik sport a másik pedig mózes ülés?
2011. márc. 1. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,én először ezt akartam venni,de a súlya miatt,a kerekei miatt,meg az miatt hogy a picit nem látod,egy másikat vettem,ami nyáron eladásra kerül.Még mindig nagyon szép,felsőkategóriás tesókocsi,irj ha érdekel.
2011. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi.

Milyen kocsi? Az a baj, hogy nem megoldható a szállítás, mert angliában élünk.

2011. márc. 1. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ou.Akkor javaslom vegyél Jane Powertwint,meg hozzá egy MatrixCupot,az veled szemben forditható!
2011. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 1. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha én a kint lennék angliában,tuti hogy ICandy Pear-t vennék!!Nagyon szupi,nézd meg!!!
2011. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszi az ajanlast, de nekem nem tetszik bocsi :(

olyan mint ha egymasra tennem a 2 gyereket :(

pont ezert nem tetszik a phil&ted sem.

a lent ulo gyerek mint ha a csomagtartoban ulne XD

jane viszont nagyon tetszik!!

Moist is 3 kerekunk van es imadom.

4 kerekuvel kezdtuk de nem szerettem

2011. márc. 1. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ICandy azért tetszik főleg,mert lehet csak simpla kocsinak is használni,és azért annyira nem Phil and Tedes! Nézz körül a Janék után ebayen,én is ott kerestem először,mert nagyon olcsók,meg a Matrixok is,csak nem postáznak külföldre többnyire.Több "évjárat" van belőle,és nem mindegyik fektethető teljesen a hátsó ülése,ugyhogy annak nézz utána!Nagyon könnyű,és szuper tolni,a kézifék is nagyon hasznos,mert dombon lefelé a két gyerek súlyát nehezebb visszatartani.
2011. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!