Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Espiro Vector Lite babakocs...

Az Espiro Vector Lite babakocsi sport részének ki lehet mosni a huzatát mosógépben?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen kocsija van kimosta már a sportrész huzatát? Mert van egy kemény vmi a huzatban, illetve a lábtartónál úgy kell lecsavarozni a huzatot, és nem tudom nekiálljunk e, hogy kimosható e mosógépben. Nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 1. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk ilyen kocsink van, de egyszer nekiestem és látta, hogy lehetetlen feladat. Viszont egy nagynyomású mosóval szépen le lehet mosni a játszótéri-téli koszt, aztán a napocskán pár óra alatt megszárad. Legalábbis mi így csináltuk végül.
2011. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kemény benne lévő hátlap miatt én nem próbáltam meg, csak helyi tisztitással.
2011. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyszer már tanácsoltam itt egy anyukának, hogy vigye el egy gőzzel tisztítós autómosóba a kocsit, nagyon szépen megcsinálják. Nekem ez bevált, és neki is! :)
2011. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!