Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós kislányom napközben fél...

Nacebee kérdése:

4hós kislányom napközben fél óránként felébred. Mit tudnék csinálni, h jobban aludjon? Az sem megoldás, h állandóan visszacsitítom. Ja és magától nem bír elaludni. Mert a papa nem engedi sírni/velük élünk/ és hiába magyarázom neki nem és kész.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiam 9 hónapos és ő sem alszik még el egyedül! A 4 hónapostól ne várd el ezt! Nekik még kell segítség az elalváshoz, ez lehet szopi, cumi, ringatás, ének stb.


Hogyhogy fél óránként ébred? Nem lehet, hogy egyszerre ő csak ennyit aludna? Próbáld meg, ha felébredt játszatok, akkor elfárad. Esetleg séta közben nem alszik tovább? A kisfiam nagyon rossz alvó, 4 hónapos talán napi össz-vissz 2 órát aludt, de nem volt soha fáradt, így gondolom ennyi elég volt neki.

2011. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy ilyen időszak amikor csak 20 perceket aludt,sokat nem tudsz ellene tenni, ezen át kell esni. Ha felébred és látod h nem nyűgös akkor foglalkozz vele egy kicsit, aztán ha már fárad akkor ismét altasd el.

Ilyen idősen még ne várd el tőle h magától aludjon el, én 9 hónapos koráig ringattam a kislányom, de most 13 hónaposan is délelőtt babakocsiban alszik, bár egyedül is el tud aludni, csak akkor 5-10 percig sír, délutáni és esti alváshoz pedig kap cicit, tehát altatom.

Kitartás még nagyon kicsi!

2011. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, mai napi ritkaság ha órákat alszik, az átlag félóra. Nem tudsz mit csinálni, majd kinővi. A kislányom 8hónapos és úgy altatom el h mellé fekszek, kap egy cumit és simizem a hátát és ott vagyok vele még elalszik. Még ő se bir egyedül elaludni, az majd csak késöbb lesz szerintem. Kitartás :)
2011. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Napközben csinálja,de van mikor meg alszik 1-2 órát.éjjel alszik,bár akkor is felébred 2szer.
2011. márc. 2. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!