Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova tűnnek a szép 92-es ruhák?

Hova tűnnek a szép 92-es ruhák?

Figyelt kérdés
Aukciós oldalakról vásárolok és a márkás, szép ruhák ebben a méretben hirtelen leszűkülnek: Kíváncsi lennék miért? A bölcsi, ovi miatt többnyire játszós ruhákat vesztek, vagy milyen egyéb oka van?
2011. márc. 2. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a teszveszen vadászgatni, épp most akadtam két gyönyörű, rózsaszín kislányruhára, már tavaszra való. :-) Ha szűkíted a keresést, fogsz találni, főleg bizonyos eladóknál - én rendszeresen ugyanannál vásárolok.
2011. márc. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Több lehet az elhasználódott a ruha a kicsik energikussága miatt, ezért kisebb a választék. Tény, hogy én pl. nem bírom a nagyon babás ruhákat. Van egy ismerősöm, aki babás jellegű ruhákat vásárol a 2 év körüli kisfiának. Én inkább kisfiúsat. Kislányoknál jobb a helyzet, néha olyan ruhákat látok az aukciós oldalakon, hogy szívesen megvenném, ha lányom lenne. De kisfiúnak még nehezebb vásárolni. Kezdettől fogva szerelemből (első látásra) vásárolok, és már nincs olyan választék, szó szerint vadászok.

Bizonyos eladóknál egészen jó ruhákat lehet levadászni, keresgélj, megtalálod!

2011. márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
C &A, H&M, Takko......
2011. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a méretet a lányom nagyon sokáig hordta, és tényleg elhasználódnak.

Talán ez az első méret, amiből tényleg érdemes újat venni.

(Kivéve a nadrágok, azok ugyanúgy rövidek lettek hamar.

2011. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

Én most februárban vásároltam vaterán, teszveszen ebben a méretben a fiamnak általában elemnőseket és nem játszósakat szoktam venni volt bőven bár én is sokat válogatok mert újszerű szépeket szeretek kifogni :-) lehet mindenkinek most jutott eszébe tavaszra készülődni!

itt nézted már? [link]

ha végképp nem találok szoktam a babaszobán témát nyitni hogy ebben a méretben ilyen és ilyen rucikat keresek pl most vettem alányomnak sok szép 104-est így!

2011. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok, kíváncsi vagyok én is a válaszokra, mert tavaszra már nálunk is aktuális lesz ez a méret.

Fiús anyuka vagyok én is. Viszont, számomra a kérdés főleg a kislányruhákat juttatja az eszembe. Hová tűntek a szép kislányruhák? Bármerre is nézek rózsaszín.... :( (amerikai álom, befúrta magát teljesen,azelőtt nagyon szép, ruhákat lehetett venni, én meg ezt hiányolom)

2011. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fogtam most ki nyárra jó csomagot első kézből, de össze se lehet hasonlítani a korábbi méretek kínálatával a 92-es méretet:((( Tényleg vadászni kell és villám gyorsan lecsapni a jó dolgokra. Játszósat pedig "képtelen" vagyok ráadni. Bár bölcsinél biztos rákényszerülök :) Egyébként én is fiús és nem babás ruhákat adok a fiamra.
2011. márc. 2. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!