Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kemény kakitól lehet?

A kemény kakitól lehet?

Figyelt kérdés
kisfiam 2,5 éves. Ma szorulása van(nem tudom mitől lehet), nehez kakilt, és láttam a felszínén kicsit vért. A kaki sérthette fel? voltatok így?
2011. márc. 4. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A kemény kakitól lehet, persze. Adj neki szilvát, szilvalekvárt ha van vagy kamilla teát.
2011. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, sajna gyümölcsöt egyáltalán nem eszik meg, inni is csak a vizet, meg a tejet, de általában nem szokott szorulása lenni, csak most beteg és az étvágya sem az igazi, gondolom ezért...
2011. márc. 4. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
esetleg joghurt? az segíthet még esetleg. Nálunk is picit vérzett a popsijánál a lányomnak, mikor székrekedése volt, azóta nem is kap 1 szem banánt sem. (ő 9hós)
2011. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sajna joghurtot sem eszi meg...

majd holnap főzök husi levest na attól talán helyrejön.

A kislányodna lehetett látni? neki nem látok semmit a seggén, a WC papíron sem láttam. sőt a papír még kakás sem volt, gondolom annyira kemény volt..

2011. márc. 4. 21:31
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi nem tudom mi van velem, ahogy vissza olvasom mennyi hibát ejtettem:) biztos siettem... betű kihagyás..ilyenek:)
2011. márc. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!