Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy 7 hónapos...

Miért van az, hogy 7 hónapos lányom a sötétben este, vagy reggel amikor korábban kel, simán visszaalszik egyedül, de nappal világosban nem alszik el egyedül a kiságyában?

Figyelt kérdés

Van,hogy már olyan fáradt,négy órákat is fent van,régen kettőt bírt ki,és mivel ilyen fáradt,úgy alszik el,amikor altatom a kezemben,hogy nagyon sír,kb. 2 perc,majd hipp-hopp elalszik.De egyedül az ágyában nem,viszont sötétben nem gond,este is fürdés,vacsi,kicsit piheg az ölemben,lerakom az ágyába,kis forgolódás,és alvás?

Az igaz,hogy elrontottam a ringatással,de akkor ez a sötétben miért működik,és nappal miért nem?


2009. febr. 18. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, az én babám 3 hónapos, ugyanez a helyzet, este vissza tud aludni, nappal ringatni kell. Szerintem nappal túl sok inger éri, ahogy kinyílik a szeme elkezd nézelődni, forgatja a fejecskéjét, este viszont a sötétben nincs olyan sok látnivaló..

Én nem bánom annyira, illetve már belenyugodtam, hogy ez van, annak örülök, hogy az éjszakák nyugodtak. :)

2009. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,annak én is örülök,köszi.
2009. febr. 18. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Dettó mint nálatok, csak az én kisfiam 5 hós. Este stopi után leteszem, 10 percen belül alszik. Éjjel szopi, 10 perc múlva újból alszik. Reggel dettó. Ez megy kb 8-9 óráig. Utána...

Napközben csak a babahordozóban hajlandó aludni. 5 percet ringatom és már alszik.

Én is örülök anna, hogy este-éjjel nincs gond, és már nem bánkódom a nappali alváson. Legalább alszik.

Most is a lábammal ringatom. :-)

2009. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így van, és szerintem általános. A nappali altatás sok helyen gond. Nekünk csak kint aludt, amíg kicsi volt, most már a babakocsi sem jön be. órákat nyűglődik a kiságyban, mire elalszik. Este meg szopi közben rögtön beájul.
2009. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!