Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » KEZDEK STRESSZELNI! 29. -én...

KEZDEK STRESSZELNI! 29. -én lesz 6 hónapos a babám és még nem forog.2 hete hasról hátra fordult többször is és azóta nem hajlandó. Hátról hasra próbálkozik, oldalára fordul és onnan nem tud átlendülni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Ez nem megy óraütésre, a 6 hónapot nem kell annyira véresen komolyan venni, az sem baj ha 7 hónapos korára megcsinálja. És ha már tud egyik irányba az már nagyon jó, majd fogja még csinálni, ne aggódj.
2011. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, enyém se fordult egyáltalán csak oldalra, de teljesen csak 7,5 hósan. Ne aggódj!:)
2011. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Nemsokára az is meglesz. Az én kislányom is 6 hós kora előtt egy héttel tudott hátról hasra fordulni, és ameddig betölti a babád a 6 hónapot, még majdnem van egy hónap. Ha már oldalára fordul, nemsokára meglesz a hasra fordulás is.
2011. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! az enyem 5honaposan jobbra fordult, 7.5 felallt!, 8honaposan balra is forult, 10 honaposan pedig totyog, ja es 9honaposan ult le allasbol:)
2011. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, felesleges! Az én lányom meg 21-én lesz 6 hónapos.Ő az utolsó 4 hónapos napján fordult meg hasról hátra, és azóta szinte mindig megcsinálja, ha hasra rakom, de csak a jobb oldala felé fordul át egyelőre.Hátról hasra még nem , de az nehezebb is nekik! Én már nem aggódok, mert sokat forgolódik mindkét oldala felé, sokszor néz a játékai után, nyújtózkodik feléjük oldalt fekve, és azt látom, hogy nemsokára az is meglesz.De ha nem, akkor mi van? Tényleg nem szentírás ez a 6 hónapos kor!Minden baba más. Esetleg a játékaival fel tudod kelteni a figyelmét, háton fekve keresztezheted egyik lábát a másik felett.Tedd plédbe, és a 2 sarkát megfogva fordítgathatod, hogy érezze a mozdulatot.De ha nem csinálsz vele semmit, akkor is meg fogja csinálni!!Egy jó tanács, ami nálunk bevált: tedd le a földre.Én amint leraktam a kislányom, rá 2 nappal fordult hátra először. Eddig puhán feküdt, és ez akadályozta.
2011. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!