Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor jön el az,...

Hogyan és mikor jön el az, mikor alvós játék kell a babának?

Figyelt kérdés
Ezt valahogy ő válassza, vagy ha én beteszek az ágyába játékot, akkor ő kötődni fog hozzá? (Lehet, hogy buta kérdés, de fogalmam sincs. Nekem volt egy nagy babám, én azt karácsonyra kaptam. Talán azért is szerettem azt meg annyira, mert még pici voltam mikor a hugom született, és nem csinálhattam vele bármit, ezt a babát viszont kedvemre öltöztethettem, etethettem. Szóval szerintem azért lett nekem az a kedvenc, mert azzal pótoltam a hugom.)
2008. febr. 4. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy azok közül választ amivel játszotok vele vagy amit mellette hagysz,hogy nézegesse.De nem minden babának van rá szüksége.Van akit a cumi nyugtat meg,van amelyiket a saját ujja,az enyém pl.ragaszkodik a két kis takarójához,ami nélkül baba kora óta nem alszik el,pedig már 5éves lesz.Igen általában ők választanak.
2008. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A lányom választott egy vauvau-t,de nem ragaszkodik feltétlen hozzá. Szerencsére,mert ha megyünk valahova csak az a lényeg,hogy legyen valami amivel alhat(egy plüss bőven jó). Mostanság néha itthon is lecseréli egy vagy néha két babára. Van mikor két baba és a kutya is az ágyban van.Csoda,hogy még befér melléjük.
2008. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam a hálóingemmel alszik, de nem a hálóing a lényeg, hanem hogy "anyaszagú". Egyik este alszom benne, másik este nála van, akkor egy másikban alszom, majd következő este csere.
2008. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!