Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb hány fokban fogjátok...

Kb hány fokban fogjátok babaátok téli sétáló öltözékét csökkenteni legalább egy réteggel?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom, lassan jön a jobb idő.Ti mikor , hány fokban csökkentettétek, vagy csökkentenétek az öltözékét legalább egy réteggel?
2011. márc. 10. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy fagymentes lett az idö, egy réteggel kevesebbet adok rá, 5 fok felett meg még egyet lecsökkentettem. A babának nagyon sokat árt, ha túl melegen van felöltöztetve.
2011. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ezeket a dolgokat nehéz belőni.

Ellenőrizd séta közben a tarkóját, ha izzad, a következő sétánál adhatsz kevesebbet.

2011. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Mi az a "nagyon rossz", ami történik a babával, ha jól leizzad?

Szerintem ha "megfázítjuk", az sokkal rosszabb.


Arra kell vigyázni, hogy ha vizes lesz a ruhája, akkor a lakásba érve szárazba kell tenni.


Mindkét gyerekemből csináltam annak idején "főtt csirkét", és nem csak télen, mert szerintem tavasszal még nehezebb, ha meg elaludtak kocsiban, nem álltam neki vetkőztetni, és semmi bajuk nem lett...


A folyadékveszteség ha nagy, akkor szoptatni kell (ha tápis, akkor itatni), ennyi.

2011. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

13 20nak

én pont úgy jártam, hogy túlöltöztettem egy sétánál 4 hós babámat, az egész haja csurom víz volt(ritka nagy hajú), és kb. másfél hónapig volt beteg, pedig egyből átöltöztettem amikor hazaértünk.Ha kiizzad a babakocsiban -5 fokban, és vizes háttal , és hajjal van benne, kicsit nagy az esélye, hogy megfázik............

2011. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy bejött ez a jobb idő, tehát már nincsenek mínuszok, lejött egy réteg( ez harisnya és egy pulcsi). A lánykámon, így van egy body, felső, és egy nadrág,rajta a vastag téli bundazsák, és úgy egy pléddel betakarva. Neki így a jó.

A múltkor amikor 13 fok volt a teraszon, ahogy odasütött a nap, akkor a bundazsák helyett egy bélelt nacit és egy vastag kabátot kapott+pléd, így se fázott meg. Most lesz négy hós.

2011. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!