Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beültetnéd ebbe az ülésbe 11...

Beültetnéd ebbe az ülésbe 11 kg-os 20 hónapos gyerekedet?

Figyelt kérdés

[link]


Most 0-18 kg van, de fél benne, mert billeg ahogy döcög az út. Azt hiszi felborul. Hátha ez stabilabban beköthető lenne. Kellene valami megoldás. Köszi a válaszokat.


2011. márc. 10. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. A gyerkőc 11 kg, ez az ülés meg 11 kg-tól való. Én inkább akkor 9-25-ös vagy 9-36-os ülést keresnék neki.
2011. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, szóval 15 kg-tól való az ülés. Az még túl nagy lenne szerintem.
2011. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ehhez kell neki még minimum 1 év. Olyat vegyél, ami 9 kg-tól jó.
2011. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Milyen ülésed van ami "billeg" az autóban???Nincsen rendesen rögzítve???

A gyereket nem ültetném még ilyen ülésbe.Nekem a lányom 2,5 éves múlt,mikor ilyen ülést vettünk neki,mert az övé a fiunké lett.....

2011. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem venném meg ,mert nem belsö öves.Én most vettem a 20hónapos kisfiamnak top rider 9-36kg ülést.Elötte nekünk is 0-18kg -os volt.Ezt a fajtát az autó biztonsági övével tudod bekötni.Olyant vegyél szerintem amibe magába az ülésbe is van biztonsági öv.
2011. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem

11 kilós gyereknek nem való jó ülés ami 15 kilótól használható.

Ajánlott kor 3-12 év

(Az én lányom 2 éves, 14 kilós, de őt sem tenném bele semmiképpen) mert még ő sem flel meg egyik kritériumnak sem.

A mostani ülésetek nem tudom milyen, de ha billeg, akkor nincs jól rögzítve.

Nekünk 9-18 kg-os van, de meg sem nyikkan, előtte hordoó is teljesen stabil volt.


Az már tészta, hogy NANIA ülést semm vennék, sok minden lehet és kell is spórolni, de a gyerekülés pont nem az.

2011. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igazából nem a súly számít, hanem a vállmagasság. Ha már van olyan magas, hogy a vállánál és ne a nyakánál menjen az öv, akkor használhat ilyet, de igazából neki még belső övvel rendelkező ülés lenne jó.

Pl.: [link]

2011. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen, az a legfőbb szempont, hogy ebben nincs saját biztonsági öv, hanem az autóéval kell bekötni az ülést, a gyerek előtt. A nyakát vágná a biztonsági öv, vagy pont az arca előtt menne el keresztben. Szóval ez tutira nem jó neki.
2011. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem se lenne biztonságos neki


nem tudom, most hogy módosították a kreszt de szerintem a rendőr is megbüntethet

2011. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen van most. Köszi a válaszokat, akkor nézek mást. Jól be van rögzítve, de mégis kicsit mozog. Ettől jobban nem lehet rögzíteni. Persze nem borul fel, annyira nem mozog, csak azért kanyarban stb. kicsit libeg. Azt mondták mikor vettük, hogy mind ilyen. :( Mindegy, mindenképp váltunk. Köszi a segítséget!

2011. márc. 11. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!