Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós kisfiam velem alszik és...

3 hós kisfiam velem alszik és közben cicizik. Ezzel nem is lenne gond, hanem h kb óránként vagy még sűrűbben felkel, nyugtalanul alszik. JObb lenne ha külön aludnánk? Ötletek, tapasztalatok a külön altatáshoz szoktatáshoz?

Figyelt kérdés
Szerintem én zavarom, meg h cicin akar lenni, így nem tud mély álomba merülni.
2011. márc. 14. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Tedd be az ágyába,és ne vedd fel,akkor sem,ha sír. Egy-két éjszaka után nem fog felébredni.
2011. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
jól elcseszted, már bocs és az első válaszolónak van igaza. majd megszokja, lesz még pár húzós éjszaka...
2011. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom nem velem alszik, de kb 3 hónapos kora óta ezt játszuk, hogy éjfél után óránként másfél óránként felkel, és csak cicin tud visszaaludni, ez megy három hete. ÉS én már csak 4-5 óra körül szoktam magam mellett hagyni és akkor alszik nyugoidtabban, de nem akarom odaszokatni, úgyhogy én is várom a jó ötleteket.

És együttérzek veled!!!

2011. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Tedd át a kiságyba. Lehet, hogy pár napig kimerítő lesz, de ha felkel, akkor max. menj oda, simizd meg, de ne szólj hozzá. Ha beszélsz is hozzá, vagy felkapcsolod a lámpát, akkor még jobban kimegy az álom a szeméből. Aztán később már ne is simizd meg, csak hagyd ott.

Kislányom, ha éjjel felkel, akkor ránézek, de nem szólok semmit. Néha elég neki az is, ha csak lát engem. Mostanában pedig már nem is igazán kel éjjel. Ha reggel pedig szopi után odateszem magam mellé, és még visszaalszik, akkor mellettem sokkal nyugtalanabb, mert csak félálomban van és minden apró levegővételemre is dobálja a fejét...úgyhogy próbáld meg kitartóan, türelemmel odaszoktatni a kiságyba.

2011. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanaz van ,mint 17.30 nál,de szó szerint ugyanaz,csak annyiban más,hogy 4-5 HÓNAPJA!
2011. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket. azért vettem magam mellé, mert a 19 hós tesója nem tudott aludni a sírásától. igaz külön szobában vagyunk de áthallatszik. így viszont mi nem alszunk, szóval úgy látom mindenképp sírdogálás lesz.

várom még a többi tapasztalatot.

2011. márc. 14. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is éjjel akart szopni, ha elvettem tőle ordított. 2 éjszakát bírtam, elhatároztam, hogy ez így nem mehet tovább. 2 hetet ordított,de órákon keresztül. nem reagáltunk rá, aztán egyszer csak abbahagyta.az ilyen együtt alvásokból lesz az, hogy még 4 évesen is velünk alszik.
2011. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk az volt a baj, hogy horkoltam :-)
2013. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!