Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron Balatonra mennénk, 10...

Nyáron Balatonra mennénk, 10 hónapos gyereknek milyen felszerelést kell csomagolni, ha apartmanban lakunk?

Figyelt kérdés
Pl. miben altassam, strandra mi kell, ennivalót üvegeset vegyek, vagy ott főzőcskézzek-e neki, stb.
2008. febr. 5. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

((Stornó biztosítás!!! A lurkók mindig sajnos a legváratlanabb helyzetekben tudnak megbetegedni!Nem tudom, hogy belföldön van-e ilyen, mert mi sokat járunk a gyerekekkel egész pici koruk óta külföldre és stornobiztosítást mi mindig kötünk.))

Alvás utazóágyba. A strandra valamilyen sátor, vagy napernyő, ami árnyékként szolgál, ha nem lenne a közelben. Mindenképpen egy neki való úszógumi, szerintem a karra tehető felfújhatós valami nem túl praktikus.Ha gondoljátok, akkor lehet vinni neki valamilyen egészen kicsi medencét, ami felfújhatós, ha a Balcsi vize túl hideg lenne neki. (A Balcsi vize csak ritkán "hideg", de azért nem árt az óvatosság.)

A főétkezést jobban jársz, ha bébiétellel helyettesítheted, mert az mindig kéznél van és nem kell várnia, amíg elkészül. Sőt éttermet is könnyebb így megoldani, nem fog nyafizni, ha előtte vagy épp közbe ő is kap enni. Az éttermi kaját én nem igazán ajánlom, mert szerintem jobb, amit a mamaája csinál neki. Nehogy valami hasmenést elkapjon és dokihoz kelljen szaladgálni.

Azért nézz utána, hogyha mégis csak kell a doki, hol van a hozzátok legközelebb eső gyermekrendelő, gyógyszertár, kórház.

Néhány bébiétel desszertet is nyugodtan vehetsz vagy vihetsz. A maradékot ott helyben is megtudod venni, pl gyümölcsöket, zöldségeket, joghutot, ha már azt is adsz neki.

Egy edénykét, amibe vizet tudsz forralni neki, vagy vízforralot vagy ha megtehetd akkor valamilyen babavizet.

Babakocsit a sétákhoz.

Mi mindig viszünk egész kis csomag patikát magunkkal, hányásra, hasmenésre, lázra, orrszívót, orrcseppeket...a dokinéni mindig segít az összeállításában.

Hideg napokkal is számolj, ezért jó, ha viszel neki meleg ruhácskákat.

Etetőszék szerintem nem fontos, mert a babakocsiba ültetve meg tudod etetni. Amíg nekünk a gyerekek kicsik voltak, addig mindig vittünk pici felfújható medencét, amit a zuhanytálcába pont be tudtunk tenni, így nem volt zuhanyzás, hanem fürdés és elkerültük a hisztit.

Naptejet mindenképpen, váltás fürdőrucit.

Úszópelust, ha gondolod, állítólag többször is lehet használni, ha kicsavarod és megszárítod. Szerintem nem jó, mert nem csak a pisit fogja fel, hanem a Balcsi vize is összegyűlik benne.

Amikor még a fiam kicsike volt, mi jártunk babaúszásra, ott a következőt mondta az oktató: sima gumipelenkát, ami jól zár a combjánál és a derekánál is , azt kell ráadni a babára és utána a fürdőrucit, vagy nacit. De csak addig, amíg a vízben van a gyerkőc. Így garantáltan nem fog a vízbe kakkantani, mert a peluson belül marad és nem jön ki belőle. Így még medencébe is nyugodtan viheted a gyermekedet. Nekünk bevállt!!!!

Jó pihenést, nyugodt szállást és még a legfontosabbat: JÓ EGÉSZSÉGET kívánok nektek!

2008. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerű dolog az utazás a kicsikkel: egyszerűen el kell vinni a fél házat. :o)
2008. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 1 napra mentünk és szinte a "fél"házat vittük magunkkal.

egy kicsinek mindenre szüksége van amint minden nap használtok.de ha véletlen valami otthon marad nagyon jól tudnak a kicsik alkalmazkodni.a lényeg úgyis anya,apa,meleg biztonságos hely,és persze enni,inni való!:)

jó nyaralást nektek

2pici lány anyukája

2008. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!