Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már egy hónapja van bedagadva...

Már egy hónapja van bedagadva a hat hónapos kislányom jobb cicije. A védőnő azt mondta, hogy ez természetes, és elő szokott fordulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 5. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy bedagadt cici mennyire természetes ....
2008. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ne aggódj, az anyai hormonok neha a baba szervezetében is termelődhetnek, ezért lehet a cicije bedagdva. Hallottam, hogy olyan is előfordul, hogy az ő cicijéből is jön tejecske és!!! van olyan baba is aki "menstruál".

Hihetelen mi? Ne aggódj, nyugodj meg, minden rendben van a lányoddal.

Kérdezd meg a dokidat is a biztonság kedvéért, ő mégis csak jobban ért hozzá, mint a védőnő!!!

2008. febr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elöttem szólónak, van olyan baba amelyik "menstruál". És az is igaz, hogy bedagad a cicije! Ugyanis az én lányomnak is bedagadt, csak neki a bal. Mondjuk nem tartott ilyen sokáig. Szerintem biztos ami tuti mutatsd meg a dokinak! De mondom semmi baja. Ne nyomogatsd, ne irritálja neki semmi. Nem szabad simogatni sem. Semmit ne csinálj vele, mint ahogy a BCG oltás helyével sem.
2008. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!