Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kerítitek el a dolgokat...

Mivel kerítitek el a dolgokat kúszó babátoktól?

Figyelt kérdés

Ma kezdett el kúszni a kisfiam és egyrészt örültem neki, másrészt megrémisztett, hogy 5 perc alatt mindent meglelt, megkóstólt, megtalált... Tudom, hogy ez természetes, de mivel nekünk egy szoba-konyha lakásunk van, ezért tanácstalan vagyok. Inkább elkerítsek egy részt bútorokból, csináltassak valami rácsos elkerítős dolgot (ami nem túl drága), vagy kényszerítsem járókába (nem is akarom, nem is hiszem, hogy jó lenne neki naphosszat ott dekkolni). De nem tudok minden lezárni, szekrény meg alig van (sajna az se fér el, másrészt a főbérlő nem engedi). Nálatok hogy van ez?

Amúgy készülünk elköltözni, de sajnos ez még min. fél év, szóval addig kéne valami megoldás..


2011. márc. 18. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elkeritettem öket ráccsal. Elég nagy helyük van. 9 hós ikrek
2011. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lent hagynám, amit megvizsgálhat. Tul.képp mindent, ami nem veszélyes. Ami veszélyes, vagy végkép nem akarod, hogy piszkáljon, az mehet egy szinttel följebb, vagy azokat a dolgokat pakold be a járókába:D
2011. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mindent tegyél bababiztossá. nem olyan nagy dolog ha nekiállsz, látni fogod :) bármit is csinálsz, hossztávon csak ez a megoldás mert mikor járni fog már nem tudod járókába zárni.

lehet kapni ajtó zárakat, ikeában 1000.-ft 2db, ez csak ragasztós, le tudjátok majd szedni. a konnektorokat dugaszold be és rendezd át a cuccokat. amit matathat tedd lentre, amit nem, azt fentre. gyógyszerek, tisztitószerek, apró tárgyak fentre!

zámítógép elő tegyél egy szekrény polcot, szigetelőszalaggal ragaszd le valamivel, hogy ne dőljön rá. késes fiók is kerüljön fel!


tényleg nem olyan vészes, egy nap alatt megvagy vele aztán ami marad azt úgy is látni fogod, babád minden olyat fix, hogy megtalál ;)

2011. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2011. márc. 21. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!