Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A papaverines görcsoldó...

A papaverines görcsoldó hasfájásra csak vény mellett kapható?

Figyelt kérdés
Ma délután 2 óta egyfolytában szenved a 3 hetes kisfiunk a hasfájástól. Már együtt sírunk vele. A férjem most találta a net-en a fenti szert. Vélemények róla?
2009. febr. 22. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

[link]


A Papaver a mák latin neve, tehát ez a gyógyszer egy mák származék, és éppen ezért pici gyerekeknek nem való. A pici gyerekeknek való dolgok közül nem tudom, hogy mit próbáltál már. Infacol, Espumisan vagy Gripewater pl. kefejezetten babáknak való.


[link]


[link]


[link]

2009. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A papaverines görcsoldó 1 hónapos kortól adható, a doktornénink 5 hetesen írta a fiamnak. Csak receptre adható, úgy keverik a patikában. Egyébként hatásos.
2009. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Papaverines cseppet a dokinéni írta fel és nagyon jó. Sem az Espumisan, sem a Gripe Water, sem az Infacol nem használt, csak pár napig! Arról nem beszélve, hogy ezek a készítmények több ezer forintba kerülnek. A Papaverines csepp pedig 200 Ft. A lányom már 9,5 hónapos és hidd el, hogy semmi baja nincsen és nem is volt. És már öt hetes korától kapta. Írasd fel és próbáld ki. Nem raknak semmi olyat bele ami egy ilyen kicsi babának ártalmas lenne. Amúgy akkor már egy csomó baba beteg lett volna tőle.
2009. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is használtuk, tényleg nincs benne "méreg". Ki kell próbálni mindent, mert lehet, h' valamelyik szer segít rajta. Nekünk eddig mindig a gyógyszertári készítmények jöttek be, nem a több ezer forintos cuccok.(Együtt érzek, én is sokat bőgtem a gyerekkel együtt.)
2009. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi vagyunk az ellen példák,ha eddig mindenkinek bevált.Mi próbáltuk a infacol,angol víz,és a papaverines kanalas gyógyszert is.Nem lett jobb,de én is írattam ki egy párszor míg rá nem jöttem tulajdonképpen nem használ csak a magam megnyugtatására adtam a kisfiamnak.Addig amíg egyszer a gyerekorvosunk szabin volt és egy doktornéni helyettesítette,mondtam hogy miért jöttem,és azt mondta hogy ő kiírhatja de nem ér semmit sem.Ekkor elgondolkodtam igaz kiírta de nem váltottam ki és tényleg igaza volt.Nekem nem sírt annyit mint amikor ezt adtam neki.Így kivártuk a 3-hónapot és elmúlt.Egy próbát meg ér hátha nektek jó,csak azért írtam ezt le mert elgondolkodtató,hogy egy orvos ilyet mond.
2009. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!