Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, amikorbabuci...

Mit tegyek, amikorbabuci hajnalban pelenkázáskor oltári nagy hisztit rendezni? Mert nekünk kész rémálom és az egész házat felébreszti, amikor hajnalban felébred! Próbáltam hamarabb kelni hozzá, hogy ne kezdjen el sírni, de megelőzött.

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 08:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mit jelent a hajnali pelenkázás? Én éjjel csak akkor szoktam pelusozni, ha bekakil.

Amúgy nem tudsz mit tenni, gondolom fáradt, és nem akarja ezt az egészet.

2011. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Most akkor éjjel mindig felkel és sír, vagy a pelenkázástól sír?

Mert úgy írtad, hogy próbáltál hozzá előbb kelni, de ő megelőzött. Tehát ő ébreszt titeket a sírással?

Nekünk is volt pár hétig, hogy éjjel sírva kelt, de akkor cicizett egyet és visszaaludt.

Az éjszakai pelenkázásról én is hamar leszoktam. Eleinte nagyon teli pakolta a pelust, de most már egyáltalán nem, így felesleges.

2011. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Este 7-fél 8 fürdés, aztán vacsi-büfi-alvás....

Nos a gond az, hogy hajnali 2-kor neki áll ordítani,hogy neki most kell kaja..De előtte ugye pelusozni át és annyira kapálózik sikít, hogy a két percből 10 perc lesz...

Én már próbáltam azt is, hogy én kelek hamarabb, de nem tudom hogy csinálja, hogy ő kel előbb:S

2011. márc. 19. 09:11
 4/14 anonim ***** válasza:

Bekakál, hogy át kell pelusozni előtte?


Ha nem akkor minek pelenkázni? Vagy pelusozd át kaja után. Persze hogy üvölt mikor éhes, te meg ahelyett hogy megetetnéd elkezded macerálni.

2011. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én sem pelusoznám át, etesd meg gyorsan, és hagyd aludni.
2011. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem pelusoztam soha éjszaka ha nem volt kaka.Ha nincs kaka ne pelusozd!Etesd meg,lehet fel sem kel közben(álometetés)és mehet a szunya tovább.
2011. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Na és akkor hagyjam ázni a saját pisijében...:S

Akkor meg azért üvölt, mert vizes a segge...

És próbáltam úgy is, hogy előtte evett és utána pelus csere....

2011. márc. 19. 10:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Annyit pisil, hogy átázik a pelenka? Nekünk soha nem volt ilyen gondunk. Nem tudom milyen pelust használtok. Mi libero-t használunk, sosem volt gond éjjel a pisivel. Amúgy kipróbáltad már hogy sír-e ha rajtahagyod?

Még egy észrevétel. HA ennyire tudod hogy jó nektek akkor minek kérdezel. Többen írtuk hogy ne cserélj pelust ha nem kakis. Nyilván mind tévedünk, és te tudod jól. Akkor hajrá, csináld úgy mint eddig.

2011. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kórházban is mondják, hogy csak akkor kell átpelusozni a babát éjszaka, ha bekakil. Különben megzavarod az éjszakáját. Ha sír etesd meg, majd tedd le aludni. Attól mert pisis, nem kell cserélni.
2011. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el,legalább kétéves koráig minden gyerek pisil éjszaka és nem szokás átpelusozni,ha nincs benne kaka.Nekem másfél elmúlt a lányom és most szokattam le az éjszakai cicről.Most vizet iszik helyette éjszaka kb 2-3szor.Nem ázik át a pelusa.Ha meg zavarná hogy pisis,hidd el,szólna.
2011. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!