Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet a 4hetes babámnak...

Mitől lehet a 4hetes babámnak zöld a széklete? Tegnap nagyon szenvedett szegény, és csak ma reggel sikerült neki kakálni, eddig nem volt semmi gond a kakálással pukizni is tudott szépen. A kaki is szép aranysárga volt eddig de ma sötét zöld!

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Az én babám 8 hetes de még most is néha zöld a kaki.Kérdeztem orvost azt mondta amíg szoptatok elő is fog még fordúlni hogy zöld lesz néha.Mások meg azt mondják ha fáj a hasa akkor is zöld lehet.Ne félj semmi baja.
2011. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

szia!

jobb oda figyelni nem jelent túl jót. vagy lenyeli az orrváladékot ha náthás de ha huzamosabb ideig fent áll kb 1 hét valószín fertőzés vírus amit kezelni kell, ha csak egyszer egyszer fordul elő akkor lehet a szoptatástól, de akkor a saját étkezésedre kell fokozottan figyelni.

2011. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno a védőnő azt mondta, hogy 1 hónapos korban még előfordulhat, hogy születés után még teljesen tisztult ki a gyomra, és addig zöldet kakilhat. És amíg nem tisztul ki a gyomra, addig hasfájós is lehet tőle. Ezek szerint több oka is lehet, ha nem javul, kérdezd meg a dokit.
2011. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tápszeres, de most volt először ilyen neki! A hétvégét megvárjuk hátha a következő már normális, de ha nem akkor hétfőn feltétlenül megkérdezzük a doktor nénit! Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!!
2011. márc. 19. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg csak a kérdésedet olvastam, rögtön az ogalmazódott meg benne, hogy vajon tápszeres-e a babád, mert akkor szokott zöld lenni a széklet. A kommentedből aztán kiderült, hogy igen, tápszeres.
2011. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tegnap egyem meg megint nem tudott kakálni csak ma délelőtt! Egy nagyon kicsit volt zöld most éppen-éppen!!

Most főztem neki a mecsek baby teából hátha kicsit segít neki...

2011. márc. 21. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Fő a biztonság: Kerdezz orvost! :)
2012. febr. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!