Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimentek ebben a szar időben...

Kimentek ebben a szar időben a babával? 7 fok nagyon szeles,1 éves kisfiam? Ha ki is megyünk télikabátot adjak rá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha menni kell (pl orvoshoz), akkor megyünk mínusz 15 fokban is, ahhoz képest a plusz 7 kifejezetten meleg. Sétálni amúgy ma nem megyünk, csak szellőztetek. Szélálló, polárbéléses dzsekit adok az egyéves fiamra, alá meg réteges ruházatot.
2011. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ezen filózok,igaz nekem majd egy évvel nagyobb lányom van.Biztos,hogy téli kabátot adok rá,sőt egy vastagabb sapit is.Vagy vékony sapi kapucnival.Alulra harisnya,bélelt farmer,tavaszi cipő(nekünk ez magas szárú bakancs).
2011. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Eső és erős szél, ez a két időjárás amikor nem viszem ki. Meg persze minusz 10 is már elgondolkodtat. :)
2011. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15 hónapos a lányom, igen, ki kell vinnem, különben lebontja a lakást. Kb 15-20 percet leszünk kint, de téli overallt adok rá, csak egy vékonyabb pulcsit veszünk alá. Persze csak ha nem esik az eső, kis szitálás, csepergés még belefér.
2011. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltunk már kint, mert az ebédhez nem volt itthon semmi. Igen, én visszaadtam rá a télikabátot, harisnya + bélelt nadrág. Tegnap is voltunk szemerkélő esőben, mert apának az ebédet be kellett vinnünk a munkahelyére...
2011. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam 13 hónapos múlt, ma már voltunk kint sétálni. Pontosabban ő aludt a babakocsiban. Nálunk nem esik, csak szemerkél, és fúj a szél. Visszaadtam rá az overallt, meg a vastagabb sapkát, meg feltettem az esővédőt, mert gyűlöli ha az arcába fúj a szél!


Én csak akkor nem viszem ki, ha szakad az eső/hó, nagyon nagy szél van, és nagyon mínusz!

Ebben az időben még szerintem ki lehet menni, de a téli kabátot add rá!

2011. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 hós kisfiammal most jöttünk vissza a sétából, elaltattam. DE nálunk nem fúj a szél...
2011. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22 hónapos a kisfiam és már voltunk kint mi is.

Délelőtt lementünk a boltba meg sétálgatott de délután már nem viszem le mert iszonyuan fúj a szél.

Én harisnyát és vastag nadrágot adtam rá, téli kabát + vastag sapka.

2011. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!