Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájdalmas a könnycsatorna...

Fájdalmas a könnycsatorna mosás? Három hetes babával most megyünk.

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fájdalmas,csak a szülőnek rossz nézni,a gyerkőcnek,meg rossz,hogy lefogják a kezét.

A fiamnak 5x mosták át...

2011. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem fájdalmas, nekem 18 éves koromban átmosták mert mindig begyulladt a szemem
2011. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos át kell mosni? A lányomnak már többször volt begyulladva de mindig megoldódott.

Lányomnak is újszülöttnek gyulladt be, de megmutatták hogyan kell maszírozni és kapott antibiotikumot ami az egyhetes kúra után elmúlt, majd egy betegség miatt vissza jött, de azt is pár hét alatt kiheverte, habár ott is az antibiotikum segített, de hála isten azóta semmi.

2011. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
inkább a mosás mint az antibiotikum...szegény gyerek immunrendszerét nem kell pici korában kicsinálni,csak ha elengedhetetlen..
2011. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az előző vagyok:nekem is mosták,nem fáj,nézni sokkal rosszabb
2011. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már egy ideje szemcseppel kezeltük,de az nem használt.Majd holnap kiderül,átmossák e vagy sem,de megnyugodtam,hogy a babának nem fog fájni.
2011. márc. 21. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Maga az átmosás nem fáj,viszont a lefogás miatt készülj fel,hogy nagyon fog sírni.Utána viszont hamar megnyugszik majd.
2011. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!