Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség az utazóágy és...

Mi a különbség az utazóágy és a kiságy között?

Figyelt kérdés
tudom hogy az utazóágyat utazáshoz használják mert nem foglal sok helyet és mert összecsukható. de otthonra az nem jó a babának? és miért?
2008. febr. 6. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utazóágyat bármikor bárhová elviheted, könnyen összecsukhatod, és még járókaként is használhatod. Nem hiszem, hogy a rácsos kiságyat boldogan szerelnéd össze, meg szét.
2008. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem jó otthonra, mert nem elég stabil. Legalábbis amilyen nekünk van abban hintázni is tud. Olyan, hogy két fokozatban állítható. úgy értem, magasabban és alacsonyabban is van benne a baba.
2008. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mi utazóágyunk olyan,hogy csak lent van a fekvőrésze, újszülöttnek,meg jobb ha fent van. Ráadásul a rácsosból jobban kilát,az utazó meg olyan hálós (a mienk két vége teli anyagos) hogy mikor levittük a telekre és beletettük a babát sírt,mert félt. Szerintem otthonra jobb a rácsos,mert ha már mozgolódik sokkal stabilabb.
2008. febr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az utazóágy alja instabil, mert egy anyaggal bevont fát teszel az aljára és kemény is és több darabból van, utazásnál megfelelő, de szerintem otthonra semmiképpan sem jó.

A normál, stabil kiságy az a jó babáknak otthonra mindenképpen!!!

2008. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!