Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig csinálja még hathetes...

Meddig csinálja még hathetes kisbabám ezeket? : alvás közben hüppög, ugat, rendszertelenül veszi a levegőt, hol zilálva, hol nagyon lassan, hangokat ad ki, nyitogatja a szemét.

Figyelt kérdés
És mindemellett szopi közben remegteti az alsó ajkát, ha kinyújtja lábait a jobb lába remeg, meg ha utánozni próbál csücsöríteni akkor a feje is remeg. Normálisak ezek???
2009. febr. 24. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az alvás alatti ugató hang arra utalhat hogy kruppos a babád.Szerintem ha mentek a gyerekorvoshoz mond el neki miket csinál ő biztos tudja majd mi a teendő.
2009. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet az orrmandula túl nagy és azért veszi furán a levegőt, az elmúlik, remegés nálunk nem volt.
2009. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Nekünk is volt ilyen az első 2 hónapban.

Elég nyugtalanul aludt mindig a kisfiam. Remegés nem volt,de az összes többi tünet megvolt.

Azt hittem,hogy még a szülés élményeit nem dolgozta fel,azokat éli újra. Azt hozzáteszem,hogy sokáig elég sírós baba volt és nyugtalan. Napközben keveset aludt.

Nem is tudtam,hogy betegség tünetei is lehetnek.

Azért írtam le,mert nem biztos,hogy gond van,de jó hogyha megmutatod a gyerekorvosnak.

Addig is simogasd ,ringasd sokat. Lehet,hogy ettől nyugottabb lesz.

Nekünk 2 hónapig tartott ez az időszak.

2009. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Eleinte az én kisfiam is produkálta ezeket a dolgokat, remegett a lába. Szerintem nekik is meg kell szokni a kinti világot, hogy szabadabban mozog kezük-lábuk. Ha mégis nyugtalanít, kérj tanácsot a gyerekorvostól!
2009. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Teljesen normális!

Az én lányom is ezt csinálta 2 hónapos koráig. Semmi baja, nem beteg, egyszerűen csak meg kell szokniuk a kinti világot. A szemnyitogatás, "ugatás" az alvás REM ciklusában van, és ez egy alvás alatt többször is jelentkezik. Eleinte én se tudtam ezt, de 3 hét alatt rájöttem, ha "kiskutyázik" a babám, akkor már tuti jó mélyen alszik.:o)

Jó babázást!

2009. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

A mi fiunk most lesz fél éves és még mindig produkálja pont u.ezeket a tüneteket. A dokink szerint a vegetatív idegrendszer fejletlensége okozza és remélhetőleg egy éves korára kinövi (bár korábban azt mondta hogy fél éves korára növi ki, és eddig még sajnos nem volt sok javulás e téren). Amúgy nálunk volt több légzéskimaradás is, amit reflux okozott és állítólag a furi légzési tünetekkel is összefügg.

Már több mint egy év eltelt a fenti kérdés feltevése óta... érdekelne hogy nálatok mikorra múlt el??? Végül rájöttetek hogy mi volt az ok?

2010. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

OFF: előző válaszolónak!

Hogyan lehet valaki 0 %-on?!

Ennyire rossz válaszokat csak nem adtál...

Ezt nem értem, magyarázza meg valaki!

2010. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez volt az első válaszom.
2010. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Légyszi írd meg, h mi lett veletek! Az én babám is ezt csinálja, és nagyon meg vagyok ijedve! 5 hetes

2011. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!