Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes még picit vastagabb...

Érdemes még picit vastagabb mellényt venni ilyen jó időkre?

Figyelt kérdés
Vagy már nem használnánk ki?Egy vékony polár mellényünk van, ami ilyen szép időben talán jó is, de félek ha hidegebbek lesznek, akkor nem lesz elég.Mi a véleményetek?
2011. márc. 25. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 2 éves múlt, de a tavaly ilyenkor vett CundA-as mellény még mindig jó rá, ilyen kis pufi-mellény.

Én nagyon szeretem, és biztos, hogy ki tudjuk még használni.

2011. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már csak néhány hétig hordhatná. Ha nagyobbat veszel, hogy jövőre is tudja hordani, vagy még ősszel, akkor szerintem igen.

Én már nem veszek, csak majd ősszel. Nincs pufi mellényünk, vékonyabb dzsekit adok rá, ha kimegyünk, vagy széldzsekit.

2011. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos még semmilyen tavaszi kabátunk nincsen(nem találtam olyat amit szerettem volna, ellenben mellényt igen:)),olyan hirtelen jött a jó idő.A vékony mellényt hordtuk az utóbbi napokban.Tehát ha picit nagyobb mellényt vennék, ami még ősszel is jó lenne, akkor nem feleslges?
2011. márc. 25. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél, nem felesleges!
2011. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél, mert ki fogod tudni használni. Én a helyedben nagyobbat vennék, hogy ősszel is jó legyen. Egy.egy hűvösebb nyári napon is rá lehet adni majd.

Tavaly ősszel a 86-os méretet hordta a kislányom, de a 86-os mellény már csak éppen volt jó neki. Így 98-ast vettem, ami most tavasszal nagyon jó lesz és szerintem még ősszel is. (92-es ruhákat hord most.)


Szóval legalább egy mérettel vehetsz nagyobbat, én így tapasztaltam.

2011. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!