Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós kislányom elkezdett...

11 hós kislányom elkezdett járni, de jobb lábát nagyon befele tartja, cipőben és anélkül is. Kinövi? A családban volt dongaláb, mikor terhes voltam uh-n kértem nezzük ezt is de nem volt semmi gond.

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem adsz rá cipöt, hanem hagyod sokat mezitláb járkálni, akkor tökéletesen rendbejön, ha cipöben van, föként ha betétes, meg harántemelösben, akkor sose növi ki.
2011. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, mezitláb sajnos nem hagyhatom földszinti lakásban, de ha adok rá 2 zoknit?gondolom úgyis jó, ugye?
2011. márc. 25. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
A zokni mezitlábnak számit, meg van olyan is, aminek noppos a talpa, hogy ne csússzon, az is jó, csak cipö ne legyen rajta.
2011. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi meg egyszer!
2011. márc. 25. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálatok nem kell visszamenni az ortopédiára, ha elindul a baba?
2011. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez volt 1 évesen vettem észre.Addig mindig cipőt huztam a lábára aztán mikor észrevettem a bajt utánna Zokniban járt itthon mindig,és helyre jott.Most 6 éves és semmi baja.
2011. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Visszamenni az ortopediara? egyszer sem voltunk, errefele nem kell, erdelyi vagyok.de hetfon beviszem a dokihoz.Koszi a valaszokat!
2011. márc. 27. 10:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! én dongalábas vagyok. Szerintem a doki, már szülés után észrevette volna.

Amúgy a dongaláb nem öröklődik!

2011. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!