Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy 9 hónapos baba...

Milyen egy 9 hónapos baba napi étrendje és miket lehet vele csinálni? Hogyan telik 1 nap?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Szia.

Beírod a google keresöjébe,és sok-sok receptet,ötletet fogsz találni.

2008. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy lassan 4 hónapja a kérdés kiírásának, de hátha valaki rákeres, és pont ez érdekli, úgyhogy leírom nálunk mi van, az én bébim most 9 hónapos:


7-8 körül reggelire szopi

eljátszik, mig én is felébredek (kávé, öltözködés..)

9-10 körül tízóraira gyümölcs

játszunk, vagy játszik egyedül, feláll, mászkál

12 alvás, egészen

14 ebéd-ig (főzelék husival)

játszik/unk, sétálunk, vásárolunk

17 szopi (néha el is alszik)

ha nem alszik, ekkor már nyügösebb, követelödzőbb, de ha elterelem a figyelmét...;)

19 vacsira tejpép

ekkor már nemigazán lehet vele bírni, csak mikor

20 viszem fürdetni

20:30-kor már alszik a szopi után.


Gondolom, aki nem szoptat hasonlóan telik egy napja, csak tápszerrel.

Nem atomóra pontosságúak az időpontok, lehetnek benne csúszások, ha pl távolabbra megyünk, vagy ha épp egy fogzásos időszakban vagyunk.

Remélem amúgy tudtam segíteni, ha már nem neked, mert túl vagy rajta (tényleg, hogy telik most egy napotok?), de estleg annak, aki most ér ide:D

2008. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ilyesmiket bírsz neki adni, most ezeket próbáld valahogy konbinálni :)


szilva, ringló, sárgabarack, görögdinnye, sárgadinnye, cseresznye karalábé, kelkáposzta, karfiol, zöldborsó (héjjal is), csicsóka, vörös- és fokhagyma (sütve vagy főzve) marha, sertés, csirkemáj (legfeljebb egyszer hetente) kefír, natúr joghurt, túró, sajt kis mennyiségben* főzelék v. gyümölcs kiegészítéseként búza, zab, árpa, rozs*, rizs bazsalikom, kakukkfű, borsikafű, borsmenta, szurokfű, citromfű, lestyán (kis mennyiségben)


bár ahogy látom a kérdés kiírásának időpontját...egy kicsit lekéstem :S

2009. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!