Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányom a következ...

8 hónapos kislányom a következőképp eszik. Reggel 8-kor tápszer, délben főzelék, du.3-kor megint tápszer, ötkor gyümölcs, este hét-nyolc körül tápszer. A tápszerből 180mlt-t. Inni elég keveset iszik. Elég neki ez a folyadékbevitel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam (7 hós múlt) se iszik többet, mint amit leírtál, én időnként kínálgatom vízzel, teával, de csak keveset szokott belőle inni.
2009. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég:-)

Vannak babák, akik keveset isznak.

Lányom is 8 hós, ő reggel 8-9 kor ébredéskor cicizik kicsit, 10-10.30 gyümi, délben főzi, 15-kor cici, 18-kor főzi , 21-kor cici, és cicizik éjjel 4-kor és reggel fél 7-kor, és emelett megiszik 2-3 dl folyadékot is.

2009. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden baba más.

Az én kisfiam elég sokat iszik. Reggel 6-kor tápszer és 8 körül csak tea kell neki 1dl. Napközben vizet iszik,elég keveset délután pedig gyümilevet 1dl

Hogyha aggódsz akkor reggeli és ebéd között kínáld meg gyümölcslével.

Én úgy szoktam,hogy amikor játszik napközben ,akkor ott hagyom előtte a cumisüveget.Így amikor meglátja mindig iszik pár kortyot.

Igaz mi nagyobbak vagyunk.

2009. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én fiam is 8 hónapos. Reggel 150 ml tápszer. 10körül gyümölcs, délben főzelék utána kb 20-30 ml víz, délután 16körül gyümölcs, este 18.30kor vacsi tejpép, majd lefekvéskor 20 óra, tápszer210 ml. Napközben megiszik még 50ml gyümölcslevet.
2009. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!