Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most hasmenés? 15hetes...

Ez most hasmenés? 15hetes babám ma már harmadszor kakilt, pedig ált. Egyszer szokott. Kicsit aggódom, forduljak orvoshoz, vagy ez még nem vészes?

Figyelt kérdés
Egyébként anyatejes. Tegnap családi összejövetel volt és szilvalés gyümölcssalátát ettem. Gyanakszom rá, hogy az mozgatta meg a pociját. Lehet? Most mit tegyek? Adjak neki forralt vizet, nehogy kiszáradjon, vagy szopiztassam gyakrabban (de ma is ettem a salátából)?
2011. márc. 27. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsi matekórát kellett lejátszani magamban,hogy kiszámoljam mekkora is babád. Miért hetekben számolod még mindig?Szóval,hogy válaszoljak is, ha anyatejes nem baj,ha sokat kakil,nálunk ennyi idősen volt hogy 4-szer kakilt.Sztem nem kell csinálni semmit.
2011. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Holnap lehet, hogy egyszer sem fog. Teljesen normális az is. :) Ne izgulj, semmi baja sincs. Ha láthatóan jól érzi magát, akkor nincs ok aggodalomra.
2011. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt idő, hogy napi 4x kakilt, utána meg volt idő, hogy több napig sem. Ez teljesen normális.:) (amúgy én sem értem, sokan miért hetekben számolnak)
2011. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szilvalé kifejezetten hashajtó hatású, ne csodálkozz, ha többet kakil. Teendő nincsen vele, nyugi, semmi baj nem történt. Ennyitől nem szárad ki.
2011. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végkifejlet: Háromnál megálltunk aznap, azóta visszaállt a régi rend. Köszönöm a megnyugtató válaszaitokat!
2011. márc. 30. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!