Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baldachin? Az interneten...

Baldachin? Az interneten nézegettem különböző ágyneműgarnitúrákat, nagyon tetszik a baldachinos megoldás, mindenképpen ilyet szeretnék.

Figyelt kérdés
Az egyik képen láttam olyat, hogy nem a kiságy végébe van felszerelve a tartója, hanem középre. Tehát az ágy közepétől, CSak az egyik oldalon megy ketté a baldachin. Tehát azon az oldalon, ami a fal mellett lesz, legalábbis nálunk. Ez annyira megtetszett ez a megoldás. Ez ugyanolyan baldachin csak másképp van felszerelve, vagy kapható kimondottam ilyen típus, ha igen, annak mi a neve? Bocs, ha nem nagyon éthető a kérdésem, de nem tudtam jobban megfogalmazni.
2009. febr. 25. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már megvettem a baldachint, és kipróbálásképpen feltettem az ágyra.

Szerintem nem létezik olyan fajta amit az ágy hosszabb végére kell tenni középre, de én is így tettem fel, és tökéletes! (azt hiszem megértettem hogy mondod:)

Biztosan vannak különböző méretben, ha meg tudod varratni akkor esetleg kérd jó hosszúra.

Az enyém átlag méret, és így is nagyon megfelel,nekem így praktikusabb.

Jó készülődést! Egy 32 hetes kismami.

2009. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Most megnyugtattál..:-) Csodaszép lesz, mostmár csak így tudom elképzelni, annyira megfogott!!!

Jó készülődést!


21 heteske

2009. febr. 25. 15:10
 3/3 anonim válasza:
100%
Megerősíthetem,hogy csodaszép lesz.Én magam varrtam a baldachint,olyan méretűre,hogy három oldalra is elég legyen.Így használtuk,olyan volt mintha egy kis sátorba feküdt volna.
2009. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!