Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elaludt este vacsi es furcsi...

Elaludt este vacsi es furcsi nelkul. Felebresztenetek vagy hagynatok tovabb aludni?

Figyelt kérdés
Megtortent parszor mar, hogy kimerult a sok maszkalastol a babam es ezert elaludt fel/haromnegyedoraval a vacsi/furcsi esti program elott. Melyen aludt es ha fel probaltam ebreszteni, nagyon nehezen ment, utana nyugos volt, nem akart enni, furdetes is katasztrofalis volt. Ha hagytam aludni, ejjel felkelt es orditott mert nagyon ehes volt, de akkor nem allhatunk neki fozeleket enni...mit tennetek?
2011. márc. 31. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes?Tápszeres?Mennyi idős!Én fel nem kelteném!!!!Álometetés????Cici vagy cumisüves a szájába és észre sem veszi,hogy eszik:D!
2011. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 hos mult. Tejitalt szokott inni.
2011. márc. 31. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Cumisüvegből iszik?Mert akkor azt oda tudod neki adni,úgy ,hogy alszik,ha már ügyes poharas ,akkor passzz:(

A fűrdéssel meg ne törődj!Én mindig 2 naponta fürdetek!!!És semmi baja:)!

2011. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekunk is volt ilyen en keltettem furdetni etetni,mert akkor meg hajnal 3kor kel fel es onantol lenne fel ami senkinek sem jo!
2011. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtatok, valahogy en is a felkeltetes mellett vagyok, a furcsi nagyon muszaj, kint minden piszkos. De nehez ezt eldonteni azert. Ha meg nem rakom le amikor ilyen faradt, akkor nagyon szenved.
2011. márc. 31. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nálunk is előfordul.

Az alap, hogy rendes ruhába nem fektetem le, tehát átöltöztetem őket pizsibe. Előtte a popsitörlőt megmelegítem (radiátor), a nagyja koszt letörlöm róluk, pizsi fel. Annyira felkelnek, hogy a cumisüveget benyomjam a szájukba, gyakorlatilag álometetésről beszélünk :)

Bár ha csak fél-3/4 óra van a fürdésig, amikor ennyire elfáradtak, akkor előrébb hozzuk a fürdést, nem hagyjuk, hogy elaludjanak.

2011. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!