Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? Mitől ébrednek...

Mi lehet a baj? Mitől ébrednek mindig ebben az időben és miért nem akarnak visszaaludni?

Figyelt kérdés
Tehetetlen vagyok....ikreim vannak nagyon rossz és éberen alvók,tegnapeste először kiköltöztünk a szobából hogy nyugodtabban aludjanak ők is és mi is,mondjuk ugyanúgy négyszer keltek van mikor enni van mikor csak úgy viszont egyet nem értek hogy hajnali 2 körül miért kelnem mind a ketten de úgy mintha már nem akarnának aludni,nevetgélnek szórakoznak és pontban 3 órakkor visszalszanak mintha mi sem történt volna semmi nyafi csak hopp már alszanak is...ez már így megy kb:2-3 hete.Amúgy Napközben egyszer alszanak délelőtt egy félórát és a kinti alvás ami 3 órahossza.Ennyi a nappali alvásuk tehát nem viszem túlzásba az altatásuk.Kérlek segítsetek,hol lehet a hiba mit tehetek mert idegileg már ki vagyok....nem bírom már az éjszakázást
2011. ápr. 2. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én ikreim 9,5 hósak. Szerencsére nekem végig alusszák az éjszakákat. Nem tudom, segit-e, de én igy csinálom.

Délután fél 4-kor keltem őket, nem alhatnak tovább. 7 órakor fürdés van. Addig lent játszanak a földön, hogy minél többet mozogjanak. Fél 8-kor vacsi és addigra ugy elfáradnak, hogy nem kelnek fel éjszaka. Reggel viszont már 7-kor fent vannak.

2011. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
detto ugyanezt csináljuk vagyis du 3-kor kelnek akkor behozom őket eset 7-ig játszunk utánna fürdés vacsi majd teljesen beájultan teszem be őket a kiságyba viszont az éjszaka mindig de mindig mióta megvannak ugyanilyen :((Nem tudom mit vagy hol ronthattam el de már nagyon fáradt vagyok az esti négyszeri keléshez..és akkor még nappal is foglalkozzak velük ez nem egy de nem is kétemberes munka :(Nagyon nehéz jó neked hogy végig alusszák az estét de gondolom az eleje óta így van,én félek hogy megszokásból csinálják...
2011. ápr. 2. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ikreim vannak. Így csináljuk:

-13.00-15.30-ig alszanak délután. (nem keltem őket, mert akkor nyűgösek lesznek)

-16.00-18.00-ig kint vagyunk.

-19.00 körül vacsora

-19.30 fürdés

-20.00-20.30 alvás

Reggel 7.00-7.30 körül kelnek.

1 évesek.

2011. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem még csak 4 hónaposak,így nem tudok még velük kint lenni tovább pedig már legszivesebben ezt tenném,de ti nálatok hogy volt mikor 4 hónaposak voltak???
2011. ápr. 2. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányom minden hajnal kettőkor ébredt, a fiam minden hajnal háromkor vagy négykor és ő nem is hajlandó visszaaludni, egyszerűen köszöni szépen de neki legkésőbb reggel négykor indult a nap... Születésüktől kezdve (sőt, már a pocakban is mindig hoppáréztak ebben az időben), kb kétéves korukig. Nem tudtam mit csinálni, lehetett bármilyen napirendünk, akármilyen napunk, lehettek kint bármennyit... minden hajnalban kelés.

Netmom, biztos lámpaoltogatók voltak előző életükben, vagy pékek.

2011. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem ikreim vannak, de az én picurom is 4 hós, és szinte egész nap kint vagyunk vele, sétálunk, vagy csak kiviszem magammal az udvarra, és csak 6 körül viszem be, ő is sokat alszik, de nem befolyásolja az éjszakai alvását! Szerintem minél többet legyenek friss levegőn, és sokkal jobban el fogja őket nyomni, mintha kifárasztanád őket!
2011. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Húúú szegénykém 2 éves korukig???Látod ettől félek én is mert bármit de bármit teszek ők akkor is kelnek este négyszer:(Tegnap kipróbáltuk ahogy az utolsó válaszoló írta hogy na mondom kint leszünk egész délután mert szép volt az idő is meg hátha ettől majd jobban alszanak vagy legalábbis kevesebbszer kelnek...na mondanom sem kell ez sem jött be ugyan úgy,ugyan akkor,ugyan annyiszor keltek az éjjel is ...már gondoltam hogy lehet éhesen vagyis nem elég jóllakottan fekszenek le így már uzsonnára kapnak bébikaját vagy tejpépet vacsira meg cici vagy tápszer na ez sem jött be:(nagyon el vagyok keseredve mert nem tudom hol a hiba már ilyenkor vagy fel sem kellene éjjel kelniük vagy ha fel is kelnek de legalább ne ennyiszer.Azért köszi csajok hogy írtatok :)Szép napot nektek:)
2011. ápr. 5. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!