Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Hol érdemes autóba ISOFIX-es gyerekülést venni BP-en? Nem használtat szeretnék, ez lenne az első új dolog a baba életében.

Mindent kaptunk használtan, a babakocsitól a járókáig, holdkompot, ruhákat, hintát, stb. Most vennénk neki először mi valamit :) 8 hónapos, 8 kg-os baba.

2011. ápr. 4. 09:58  Privát üzenet  

A válasz
Azt javaslom, menjetek el egy babás boltba, (pl.: Brendon, Visegrádi utcában a Mária bababolt, Minimanó stb, Bippa, Elefáni babadiszkont), próbáljatok ki több ülést, nézzétek meg "élőben". Aztán a neten nézzétek meg, hol mennyiért árulják a kinézett ülést. Van, hogy máshol olcsóbb és ingyen házhoz szállítást is ki lehet fogni, jobban megéri.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2011. ápr. 5. 19:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A második/többedik baba nagyobb lesz mint az első? Akiknek óriás,4500gramm feletti babája született, ott a szülők mekkorák, vagy a családtagok?
Akinek az első babájával nem volt egy perc nyugalma sem, mennyire könnyen vállal még egy babát? Ha vállal mennyi idő után? A másik baba lehet hogy teljesen más természetű?
Az elős gyermekemmel vagyok Gyeden 2012. júniusáig. Ha a második baba teszem azt 2012 novemberéig megszületik, akkor az utána kapott juttatások megegyeznek majd az első baba után kapottéval?
Akinek a terhesség alatt a baba szívében hiperechogén papilláris izmot találtak, az elvitte ultrahangra az első fél évben a babáját?
Miket csinál 3,5hónapos babád? Ugy érzem a kicsikém testileg "levan" maradva az első fiamtól! Tudom hogy minden baba MÁS! Csak kiváncsi vagyok
(első baba) Most több ilyen kérdést is olvastam, ezért bocsi. Folyékony Citromos Biopon jó, megéri használni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!